Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-3.05 - "Piękny Wschód"
#11
Hej, mam jedno pytanie:
w regulaminie imprezy jest zapis "Do zawodów zostaną dopuszczeni zawodnicy którzy ukończyli 18 rok życia i złożą organizatorowi oświadczenie o stanie zdrowia umożliwiającym udział oraz o starcie na własną odpowiedzialność. Obowiązuje okazanie osobistego ubezpieczenia OC i NNW na czas zawodów."

Możecie mi napisać, gdzie się ubezpieczacie? Czytałem chwilę o tym i z tego co się dowiedziałem ubezpieczenia typu PZU Bezpieczny rowerzysta itp. nie obejmują wyczynowego uprawiania sportu, czyli np. wyścigów....
Odpowiedz
#12
Gelo napisał(a):ubezpieczenia typu PZU Bezpieczny rowerzysta itp. nie obejmują wyczynowego uprawiania sportu
Bo nie każdy rowerzysta to kolarz Smile Można przemyśleć jakieś grupowe ubezpieczenie jeśli będzie korzystne Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#13
Gelo napisał(a):Możecie mi napisać, gdzie się ubezpieczacie?

Tak samo Możesz zapytać gdzie mamy telefon, internet lub telewizję :-P
Każdy korzysta z bogactwa ofert.
Ja na przykład OC mam w większym pakiecie PZU.
A na okresowe ubezpieczenie sportów wysokiego ryzyka (tak to nazywa ubezpieczyciel) korzystam z Hestii.
Ale każdy ubezpieczyciel ma jakieś opcje do wyboru, zniżki i promocje więc nie pytaj klientów tylko agentów.
Jeśli myślisz o dłuższym i większym ubezpieczeniu pomyśl o opcji grupowej, o której wspomniał Grzesiek.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#14
Jestem Jestem Panie Prezesie nie ładnie z Pana strony ;-)
Szykuję się mój cen to pokonać Barbapapę :-D
:-D :-D
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#15
normalnie nie mogę z tym RL
- jeden wywołuje do tablicy, choć IMO lepiej jest incognito wystąpić , by żaden ( sorry jak kogoś uraziłem)- dureń nie komentował swoich wywodów,
- drugi człenio zdradza moje stare pseudo.
Panie i człenie : limit to 34 hrs - warto pokusić się i zaliczyć pićset.
Odpowiedz
#16
Ultramaraton "Piękny Wschód" jest bardzo ciekawą propozycja z kilku powodów. Po pierwsze jest prawie pod nosem ;-) wiec koszty dojazdu są minimalne. Na terenie ośrodka w Parczewie można rozbić własny namiot, to kolejne 0 zł za nocleg :-D Jeśli ktoś miałby ochotę nam kibicować na starcie/mecie też będzie miał blisko. Jeśli będą chętni mogę zabrać namiot Arrow http://allegro.pl/a59-namiot-turystyczn ... 74805.html

endriu68 napisał(a):drugi człenio zdradza moje stare pseudo.
Eeee a jaka to tajemnica ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#17
? no jaka ?
Odpowiedz
#18
JuraS, jeśli nie możesz pojechać to wystarczy, ze załatwisz wiatr w odpowiednim kierunku :-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#19
endriu68 napisał(a):? no jaka ?
Andrzejku nie denerwuj się ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#20
Endriu, mi to się zawsze kojarzyło z brodą (łac. barba - broda). I tak powinno było zostać Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości