Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2-3.05 - "Piękny Wschód"
#1
Witajcie

Na początku maja odbędzie się pierwszy Ultramaraton kolarski "Piękny Wschód", organizowany przez W. Oberdę i Parczewską Grupę Rowerową. Jakąś cegiełkę w organizacji dokłada także R. Janik z BB Tour. Będzie świetna okazja do zrobienia pościgania się z maniakami długich dystansów, ale przede wszystkim z samym sobą.

W RL chętnych na tego typu imprezy przybywa, czego świetnym przykładem był ubiegłoroczny BB Tour, gdzie startowało nas pięciu, a była także spora ekipa na najlepszym punkcie kontrolnym w Rzeszowie Big Grin

Myślę, że w tym roku osoby z punktu mogłyby dołączyć do rywalizacji, a jeśli będą chętni do współorganizacji imprezy to RL dostał propozycję współudziału, więc warto podjąć rękawicę Smile

Endriu, Marek, Acu, TomStep, Yanq, Mariobiker, Radzik, JuraS, to głównie do Was Big Grin

http://lubelskavuelta.pl/
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
"Obowiązkowe wyposażenie:
-kask sztywny"

Cry
Odpowiedz
#3
radzik napisał(a):"Obowiązkowe wyposażenie:
-kask sztywny"

Cry
Szukałeś u dziadka na strychu? :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#4
Muszę to skonsultować...
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#5
Chyba dodam do kalendarza :-o
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#6
Cytat:Chyba dodam do kalendarza :-o
Dodaj, dodaj, szykuje się niezła Spec-ekipa, tylko Tomek musi tego Cube shandlować żeby nie zaniżać poziomu Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
... jak będę miał wolne -pojadę.
Oczywiście zmierzyć się z samym sobą.
Odpowiedz
#8
Danielw78 napisał(a):Chyba dodam do kalendarza :-o
A ja ten termin mam już zajęty :-D .Na zaproszenie kolegi ,potwierdziłem już przyjazd w Bieszczady [30.04-03.05].We trzech planujemy eksplorację tego zakątka Polski.
Lubię długie dystanse ,ale raczej turystykę długodystansową niż wyczyn sportowy :-> .Dzięki Grzesiu za dobre słowo ;-) ,tym razem jednak nie będę mógł pomóc na punktcie kontrolnym RL,jeżeli zostanie utworzony.Wszystkim NASZYM życzę pięknego ultramaratonu :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#9
KermitOZ napisał(a):Endriu, Marek, Acu, TomStep, Yanq, Mariobiker, Radzik, JuraS, to głównie do Was
Grzesiu zapomniałeś o KrzysiuP :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
mariobiker napisał(a):Grzesiu zapomniałeś o KrzysiuP :mrgreen:
Mea culpa! Smile Przepraszam :oops:
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości