Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mazovia Jabłonna
#1
Hejka
Tak się zastanawiałem ostatnio na jakim maratonem zakończyć ten sezon , czy jechać na Cyklokarpaty do Jasła, czy na Mazovie do Jabłonnej. I zdecydowałem, że jadę na Mazovie.
Wiem że od nas jedzie kilka osób, ale ile i kto dokładnie to nie wiem Smile)

Jeszcze jedna rzecz, być może będę miał wolne miejsce w aucie, w razie czego zapraszam chętnych. No chyba że ktoś inny będzie miał miejscówkę, to ja bym chętne z niej skorzystał Smile)

Pozdrawiam
Przemek
Odpowiedz
#2
Również wybieram się do Jabłonnej, zapewne pojadę swoim wehikułem...o ile do tego czasu nie rozpadnie się.

przemo napisał(a):Tak się zastanawiałem ostatnio na jakim maratonem zakończyć ten sezon

Sezon drużyna eReL kończy dopiero 17.X w Puławach :-P
Po drodze mamy jeszcze Łomianki.
Odpowiedz
#3
Jeśli jest wolne miejsce to chętnie się przyłącze, karol.
mój tel.501482050
Odpowiedz
#4
Potwierdzam Wink Ruszam z Sebą na Mazovię Wink nic nie jeździłem po wypadku,ale postaram się dojechać ! Smile
Odpowiedz
#5
Ja nie startuję, ale jeśli ktoś będzie miał wolne miejsce w aucie to chętnie pojadę pokibicować Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
Czyżby rowerowstręt po przejażdżce dookoła Polski? :-D
Odpowiedz
#7
No co ty? Big Grin Już nie mogę się doczekać kiedy znowu popedałuję, ale na razie jeszcze na ostrą jazdę jest za wcześnie. Poza tym i tak bym o nic tam nie powalczył po takim wysiłku, więc nie ma co startować Smile Ale chętnie poczuję atmosferę maratonu, porobię fotki itd Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
Słów kilka po Jabłonnej.
Ekipa RL stawiła się na północnych rubieżach Warszawy w składzie: Ja (czyli Karcer :mrgreen: ), Pawel93, Tomek Mocior i Przemo. Byli także Bartek Silmanowicz i Carrlos ("świeży" użytkownik forum).
Trasa całkiem fajna, wiele szybkich partii na których latało się ponad 30km/h,
przeplatanych piaszczystymi podjazdami i zjazdami.
Niestety trasa totalnie nie nadawała się na taki tłum ludzi (ponad 700 osób na Mega). Dużo single tracków skutecznie uniemożliwiało wyprzedzania, ja technicznie jestem ostatnia łajza, ale to co ludzie wyprawiali na podjazdach i zjazdach, to momentami wołało o pomstę do nieba. Mimo stosunkowo łatwej trasy, było mnóstwo poważnych "dzwonów". Na szczęście "naszych" takie przygody ominęły.

Wyniki:
Tomasz Mocior - Open: 93, kat: 31, Rating - 89%
Bartosz Silmanowicz - Open: 131, kat: 42, Rating - 86,9%
Sebastian Brygoła 'Karcer' - Open: 265, kat: 80, Rating - 81,7%
Paweł Rutka 'Pawel93' - Open: 348, kat: 33, Rating - 79,2%
Przemysław Krawczyk 'Przemo' - Open: 429, kat: 126, Rating - 75,4%

Tomek Mocior w tomboli wygrał przednią przerzutkę Shimano Acera i piastę Nexusa. :mrgreen:
Paweł Rutka awansował do V sektora, do TOP3 w sektorze zabrakło mu 6s.

W klasyfikacji drużynowej na koniec sezonu ekipa www.RowerowyLublin.org zajęła 81 miejsce na 192 sklasyfikowane drużyny. Miejsce można uznać za przyzwoite biorąc pod uwagę, że punktowaliśmy tylko w 5 edycjach (do "generalki" liczone jest 7 najlepszych startów).
Odpowiedz
#9
Gratulacje dla ekipy. Na przyszły sezon będzie niezła drużyna 8-)
Do obstawienia jeszcze kategorie kobiece i RL rządzi :-)
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#10
Karcer napisał(a):Tomek Mocior w tomboli wygrał przednią przerzutkę Shimano Acera i piastę Nexusa. :mrgreen:

O mnie zapomniałeś. Ja w tomboli wygrałem bidon, skarpetki rozmiar 38-40 :-D (całe szczęście że mam je jeszcze komu podarować), dwa batony i opaskę odblaskową Smile).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości