Strony (3):    1 2 3
Mariobiker   02-03-2015, 22:28
#21
lubelaczek napisał(a):W tym temacie wypowiadał się mariobiker, z jego postów wnioskuję, że ma inne zdanie,
Ten sklep i serwis znam od lat 90-tych. Nie było takiego wyboru jak obecnie więc Pan Mitura mógł wybrzydzać. A jeśli kupujący miał inne zdanie na temat części itd. to najczęściej usłyszał odpowiedz, że się nie zna. Kilka razy zrobiłem sobie darmowe wycieczki do sklepu bo na miejscu okazywało się, że to co mówił właściciel przez telefon a to co było na półkach to były zupełnie inne rzeczy. Może teraz jest inaczej, nie wiem i nie chcę wiedzieć. Na pewno tam nie będę robił zakupów.
Jeśli chcesz skorzystać z serwisu to polecam Pawła z "Centrali Rowerowej" i Lucka z "Metrobikes".

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
mrozo   07-03-2015, 19:44
#22
A ja ze swojej strony mogę polecić wszystkie cztery najbardziej znane i cenione w Lublinie serwisy:
Paweł i Arek z Centrali (ul. Bursaki)
Lucek z Toro / Metrobikes (al. Kraśnicka)
Kamil i Bartek z BikeBoys (ul. Głęboka)
Artur z Inżynierii Rowerowej (ul. Rusałka)

Myślę, że żadnemu z wyżej wymienionych serwisów nie można zarzucić niekompetencji. Co prawda w Centrali najczęściej stał mój rower, ale w innych też czasami bywał. Różne rzeczy serwisowałem w tych serwisach i nigdy problemów nie było.
KermitOZ   08-03-2015, 02:47
#23
Hehe, Mrozo, w żadne inne miejsce bym nie zaprowadził roweru na serwis Big Grin

GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
mrozo   08-03-2015, 18:42
#24
Ja też. Ale są i inne serwisy, które nie koniecznie dobrze robią robotę.
kubas   13-03-2015, 19:21
#25
Rower wrócił z centrali parę dni temu, ale myślę, że moja opinie wiele nie zmieni w dotychczasowym postrzeganiu tego serwisu. Chłopaki zrobili mi rower na niezłe cacuszko. Przede wszystkim ceni się ich podejście do klienta. Nie naciągają na nic, jeżeli nie ma potrzeby. Sami proponują, że da się coś przeszlifować, naciągnąć, poprawić, a nie od razu wymienić na nowe części i za to wielki plus. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za pomoc i do zobaczenia na trasie ;-)
darist   24-03-2015, 23:55
#26
A ja polecam Bike Boys (ul. Głęboka 10/5).
Sprawnie, bezproblemowo i w uzgodnionym terminie :-D
Przy okazji można zrobić jakieś zakupy :-D

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.