Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje 2015
Piszesz, że stroje są za drogie i że takich drogich nie potrzebujemy. Jak proszę Cię o uzasadnienie swojej wypowiedzi i sugestię, jakie stroje i w jakich cenach byłyby odpowiednie dla RL, nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie, wrzucasz koślawe tabele zawierające ceny ciuchów, które jak sam stwierdzasz nie są adekwatne i porównywalne z tymi, które zostały zamówione. Każda próba uświadomienia Ci, że Twoje argumenty są nietrafione odbierane jest przez Ciebie jako obraza, chamstwo we władzach i inne niedorzeczności. Człowieku, co Ty w tej Wólce zażywasz?
Przedstaw poważne argumenty, to zostaniesz poważnie potraktowany. Rozpoczynając dyskusje musisz zdawać sobie sprawę z tego, że jak coś się pierdyknie, to warto to czymś uzasadnić.
Dyskutować warto. Trzeba tylko umieć. Tyle w temacie.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
nie, to nie może się tak skończyć Idea :!:
Odpowiedz
W temacie zamówienia się wypowiem, bo szkoda mi czasu na pierdoły.

Firma machnęła się i wysłała koszulkę XXL bez personalizacji "Janek", a XL z personalizacją (czyli na odwrót niż to, co miało być). Koszulka XXL bez personalizacji trafiła do Maniego (miał mieć XL, ale XXL pasuje). W związku z tym została koszulka XL z napisem na kołnierzyku "Janek". Oznajmuję co następuje:

:!:
Cytat:Do wtorku, 9 czerwca jest do sprzedania koszulka z najwyższej serii (nr 213) w rozmiarze XL i z napisem na kołnierzyku "Janek". Cena koszulki 165zł. Info w sprawie zapłaty i odbioru u mnie. Jak do wtorku nikt się nie zgłosi to odsyłam do Martombike.
:!:

Grzesiek

PS. Poza nielicznym informacjami o tym, że rozmiar pasuje i tym, co napisałem wyżej były tylko dwie wpadki: w moim bezrękawniku są białe kieszenie (też odsyłam do poprawki) i zabrakło jednej bandany (doślą).

PS2. Żeby być w porządku do tych, którzy zaryzykowali i zrobili teraz zamówienie (nieco w ciemno), nie będziemy domawiać nic teraz (poza reklamacjami). Teraz każdy może sobie pożyczyć i przymierzyć strój, sprawdzić rozmiarówkę, więc przy następnym zamówieniu będzie łatwiej. Myślę, że zrobimy je po wakacjach, czyli we wrześniu lub w listopadzie Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
W sumie to Jan mam z bierzmowania, ale jak jest xl to mogłoby być Janeczek. Jednak nie biorę.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
Marcinie73, nie badz Gimbem i daj przymierzyc XXL.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
Bartku,jak będziesz naczczo ze 3 dni to dam....
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
Skoro stroje są za małe to zebrać od ludzi te co za małe i odesłać do firmy niech poprawią. Zwłaszcza ze wymiary odbiegają od tych z tabeli. Żaden komfort jeździć w za ciasnym stroju.
Odpowiedz
Jeszcze raz przeanalizowałem rozmiarówkę spodni. Mój rozmiar mieści się we wszystkich trzech maksymalnych rozmiarach Martombike. Zawierzyłem firmie że skoro podają w rozmiarówce że się mieszczę to będzie ok. Niestety tak nie jest. pozostało mi albo reklamować albo sprzedam spodnie męskie krótkie i długie rozmiar 4XL i dokupuję spodnie o rozmiar większe. Grzegorz - mogę?

PS.
Bart napisał(a):Marcinie73, nie badz Gimbem i daj przymierzyc XXL.
Może na moje reflaktujesz. Ten rozmiar będzie dla Ciebie lepszy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości