Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje 2015
#21
Mozesz Noorbi dopisywać w swoim poście:
230 - 1
573 - 1
i ew 75vest - 1

Koszulka PRO jak dla mnie ma za długie rękawki
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#22
Yanq napisał(a):Tak czy inaczej moim zdaniem drogo - ale to tylko moje prywatne zdanie
Już John D.Rockefeller mówił,że nie stać go na kupowanie tanich rzeczy :-P .
Miał rację Yanq,zdecydowanie lepiej być pięknym i bogatym :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#23
213 - 1
573 - 1
260.16 - 1
Bandamka - 1
Ochraniacze na buty letnie - 1
Chusta - 1
Skarpety szosa - 2

tyle ode mnie jak na razie, ewentualnie będę coś zmienia, żeby się zmieścić w 11+
Pozdrawiam
Tomek
Odpowiedz
#24
Po co się tu rozpisywać co kto zamawia ?


Zamówienia wyłącznie na maila <!-- e --><a href="mailto:grzegorzmazur@rowerowylublin.org">grzegorzmazur@rowerowylublin.org</a><!-- e -->
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#25
Danielw78 napisał(a):Po co się tu rozpisywać co kto zamawia ?


Zamówienia wyłącznie na maila <!-- e --><a href="mailto:grzegorzmazur@rowerowylublin.org">grzegorzmazur@rowerowylublin.org</a><!-- e -->

Myślę , że w sytuacji gdy cena jest zależna w dość istotny sposób od ilości zamówienia danej rzeczy, to informacja co kto zamówił jest istotna bo przy ogólnym rozrachunku i podobnych zamówieniach, może zostać w kieszeni +- 30-60 zł przy dobrych wiatrach. Dla większego ładu może lepiej tylko założyć w tym celu nowy temat a nie pisać w tym ;-)
Odpowiedz
#26
No to widzę, ze na razie to nawet w drugi przedział nikt się nie załapie :-|
Ode mnie jeszcze Reńka może coś wybierze... ale to może potrwać :-P
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#27
Biorę i ja standardowy zestaw góra 230 + imię + zamek ;-) + dół 523. Może jeszcze ktoś się dopisze i jakiś limit przejdzie.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#28
Yanq napisał(a):Ode mnie jeszcze Reńka może coś wybierze... ale to może potrwać
To jak Reńka będzie coś wybierała, to niech wie, że my z Elizką bierzemy 250 (koszulka) i
523 WOMAN (spodenki, z opcją na pasie bez szelek) :mrgreen:
Może przynajmniej Panie osiągną drugi próg :-P
Odpowiedz
#29
Póki co zamówienia można policzyć na palcach jednej ręki, więc nie nastawiałbym się za bardzo na tanie stroje. Osoby chcące nabyć strój proszę o nieodwlekanie decyzji do ostatniej chwili i złożenie zamówienia przed weekendem. Następne stroje będziemy zamawiać najwcześniej w październiku, a najpewniej przed sezonem 2016, więc albo teraz albo nigdy. Martombike robi naprawdę dobre stroje, więc będzie to dobra inwestycja na sezon Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#30
Iron79 napisał(a):Sebastian, otwierasz linka i masz "Pobierz plik" , u mnie działa
Ślepy jestem :/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości