Strony (18):    1 2 3 4 5 6 ... 18   
Lech   26-02-2015, 09:35
#31
Ja biorę 230x1 i 523x1.

"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
arta   26-02-2015, 10:56
#32
Iron79 napisał(a):Dla większego ładu może lepiej tylko założyć w tym celu nowy temat a nie pisać w tym ;-)

Myślę, że jest ok, nie ma co mnożyć tematów ;-)


Dziewczyny, jakby co, to jeszcze ja się zastanawiam nad koszulką 250 i ewentualnie spodenkami 523, więc może osiągniemy drugi próg, przynajmniej w przypadku koszulek ;-)

Ale mam dwa pytania.

[EDIT]: Dobra, wybór rozmiaru to chyba w tym przypadku nasze ryzyko Undecided Pozostaje drugie pytanie.

I druga sprawa - co do projektu graficznego koszulki. Na tych Twoich wizualizacjach nie ma loga producenta, a ponoć znakują swoją odzież m.in. na piersi i plecach. Jak to z tym będzie? Duże mają być te loga?
damian.s   26-02-2015, 13:15
#33
arta napisał(a):Duże mają być te loga?
40x37mm, na piersi po lewej stronie.

Grzesiek, domyślam się, że skoro u nas na piersi po lewej stronie jest logo RL, to uzgodniłeś przeniesienie loga Martombike na prawą stronę, obok personalizacji?

A tak na marginesie, to w Twoim Marta przypadku wystarczy, jak producent zamieni w nazwie "o" na "a" i już nie potrzebujesz personalizacji koszulki :mrgreen:

[Obrazek: button-1421-black.png]
Mariobiker   26-02-2015, 14:03
#34
damian.s napisał(a):skoro u nas na piersi po lewej stronie jest logo RL, to uzgodniłeś przeniesienie loga Martombike na prawą stronę
Skoro to mają być stroje RL to logo Martombike jest tam zupełnie niepotrzebne :-D

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
damian.s   26-02-2015, 14:07
#35
mariobiker napisał(a):Skoro to mają być stroje RL to logo Martombike jest tam zupełnie niepotrzebne :-D
Mariusz, jeśli rezygnujemy z loga producenta, to cena automatycznie rośnie o 30%.

[Obrazek: button-1421-black.png]
arta   26-02-2015, 15:26
#36
damian.s napisał(a):A tak na marginesie, to w Twoim Marta przypadku wystarczy, jak producent zamieni w nazwie "o" na "a" i już nie potrzebujesz personalizacji koszulki :mrgreen:

Personalizacja w wołaczu też ostatecznie może być ;-)
Mariobiker   26-02-2015, 15:55
#37
KermitOZ napisał(a):Co do personalizacji - imię będzie z przodu po prawej stronie, na wysokości logo.
damian.s napisał(a):Mariusz, jeśli rezygnujemy z loga producenta, to cena automatycznie rośnie o 30%.
To już się pogubiłem ;-)
Jeśli logo RL ma być po lewej stronie a po prawej logo Martombike http://mtb-xc.pl/wp-content/uploads/201 ... e-logo.jpg
a pod spodem w moim przypadku Mariobiker to będzie już groch z kapustą :-P

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
arta   26-02-2015, 16:05
#38
mariobiker napisał(a):
KermitOZ napisał(a):Co do personalizacji - imię będzie z przodu po prawej stronie, na wysokości logo.
damian.s napisał(a):Mariusz, jeśli rezygnujemy z loga producenta, to cena automatycznie rośnie o 30%.
To już się pogubiłem ;-)
Jeśli logo RL ma być po lewej stronie a po prawej logo Martombike http://mtb-xc.pl/wp-content/uploads/201 ... e-logo.jpg
a pod spodem w moim przypadku Mariobiker to będzie już groch z kapustą :-P

No właśnie. Też mi się to nie podoba, dlatego o to zapytałam. Ja wprawdzie już nie potrzebuję personalizacji ;-) ale pomyślałam wspaniałomyślnie o Was :mrgreen:
Jeśli już musi być to logo, to może producent mógłby je przenieść np. na dół - wzdłuż dolnego szwu?
darist   26-02-2015, 16:09
#39
KermitOZ napisał(a):Tak wyglądają stroje:
Koszulka - (tył bez zmian - duże logo z tyłu)

Grzesiek nic nie wspominał o logo producenta lub dopłacie za jego brak.
O co chodzi bo zaczyna się robić zamieszanie.
Jaki jest faktyczny wzór z personalizacją?
Marta skąd Masz te wszystkie informacje (mam na myśli to, co z producentem uzgodnił Grzesiek).
Może jednak zaczekajcie z dyskusją do czasu informacji od Grześka.

Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
damian.s   26-02-2015, 16:24
#40
darist napisał(a):O co chodzi bo zaczyna się robić zamieszanie.
Darku - zamieszanie będzie zawsze, jeśli wszystko jest robione na szybko.

A informacja o brandowaniu logotypem producenta jest na ostatniej stronie cennika - wytłuszczoną, powiększoną czcionką. Też zauważyłem to wcześniej i miałem o to pytać, ale w natłoku spraw wyleciało mi z głowy.

A przy okazji zapytam o jeszcze jeden fakt - skoro będziemy wpłacać zaliczkę, to rozumiem, że będzie spisana jakaś umowa z producentem?

[Obrazek: button-1421-black.png]
Strony (18):    1 2 3 4 5 6 ... 18   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.