Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stroje 2015
#1
W tym roku zamawiamy w Martombike, plik do pobrania z wyszczególnieniem wszystkich strojów i ich cennikiem tutaj, rozmiarówka tutaj. Jak widać cena będzie zależna od liczby strojów, mam nadzieję, że zmieścimy się z najlepszymi koszulkami i spodenkami w przedziale 11+ sztuk. Zachęcam do wyboru koszulki nr 213 (ma naprawdę dobrą cenę jak na pro koszulkę) i spodenek 573 (choć wiem, że niektórzy będą woleli wyjść dodatkowo na piwo czy pizzę niż dopłacić tę kasę za spodenki, których używać będą przez tysiące km.

Tak wyglądają stroje:
Koszulka (tył bez zmian - duże logo z tyłu)
Spodenki

Zamówienia wyłącznie na maila <!-- e --><a href="mailto:grzegorzmazur@rowerowylublin.org">grzegorzmazur@rowerowylublin.org</a><!-- e -->
W tytule proszę wpisać: Strój RL 2015
To bardzo ważne, proszę pamiętajcie o tym. Pw przez forum nie będę brał pod uwagę.

W zamówieniu proszę o podanie:
1. Imię i nazwisko, nick z forum
2. Listy przedmiotów, które zamawiacie (numer, skrócona nazwa przedmiotu np. spodenki)
3. Ewentualnej personalizacji stroju, czyli np. imienia, nicku - proszę to dopisać przy zamówieniu, gdzie ma być ta personalizacja - dopłata 10zł)

Czyli np:
Grzegorz Mazur, KermitOZ
213 (koszulka) +personalizacja "Grzesiek"
573 (spodenki)

Każdy dostanie ode mnie zwrotnego maila, że zamówienie dotarło.

Ponieważ wszyscy bardzo chcą strojów "na wczoraj" to rozumiem, że nie będzie problemem wysłanie do mnie maila z zamówieniem do niedzieli 1 marca. W poniedziałek wysyłam zamówienie i wtedy przed weekendem majowym na 100proc będą stroje.

Co do płatności to musimy wpłacić 25% zaliczki. Przemyślę jak rozwiązać tę kwestię. Możliwe, że poproszę o wykonanie przelewu do mnie w poniedziałek, a we wtorek zrobię im przelew, a resztę puszczę w jakiś oscylator Wink

Z góry uprzedzam, że nie będzie możliwości przedłużania zamówienia, bo 1) nie mam na to czasu, 2) firma może wtedy nie wyrobić się przed weekendem majowym (a stroje przecież jeszcze musicie ode mnie odebrać, 3) j.w. - każdy chce strój "na wczoraj", więc pewnie hajs jest odłożony itd.

W razie pytań proszę pisać.

Pozdrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Grzesiek - jedno pytanie techniczne - czy jest możliwość zamówienia strojów wg dwóch wzorów - tzn. kto chce to wybiera najnowszy wzór, który podlinkowałeś, a kto chce wybiera wzór, który funkcjonował do tej pory. Moim zdaniem stary wzór jest o wiele lepszy, wiem też że są osoby którym stary wzór o wiele bardziej się podoba od tego nowego.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
damian.s napisał(a):czy jest możliwość zamówienia strojów wg dwóch wzorów
Nie.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#4
Pomarańcz mi nie podchodzi - czerwony zdecydowanie bym kupił.
M...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#5
Mediana napisał(a):Pomarańcz mi nie podchodzi - czerwony zdecydowanie bym kupił.
M...
Przykro mi, nie zamawiamy czerwonych koszulek, nie zamawiamy także części do ciągnika Ursus, łopat do odśnieżania, ani worków z używaną odzieżą prosto z UK. Tutaj zamawiamy koszulki RL, model 2015 Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#6
KermitOZ napisał(a):W tytule proszę wpisać: Strój RL 2014
Wolę się upewnić czy aby na pewno ten rok Confusedhock:

A drugie pytanie co z personalizacją? Czy można sobie zażyczyć?
Odpowiedz
#7
katka napisał(a):A drugie pytanie co z personalizacją? Czy można sobie zażyczyć?
Tak, ale nie wiem gdzie to będzie umieszczone, później się dowiem. Dopłata 10 zł, proszę uwzględnić w zamówieniu zgodnie z instrukcją (już poprawiam to w pierwszym poście).
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
KermitOZ napisał(a):
Mediana napisał(a):Pomarańcz mi nie podchodzi - czerwony zdecydowanie bym kupił.
M...
Przykro mi, nie zamawiamy czerwonych koszulek, nie zamawiamy także części do ciągnika Ursus, łopat do odśnieżania, ani worków z używaną odzieżą prosto z UK. Tutaj zamawiamy koszulki RL, model 2015 Smile

Dziękuję za obszerną odpowiedź, teraz już wiem, że temat dotyczy tylko strojów na rok 2015, a nie jak napisałeś "zamawiamy koszulki RL, model 2015 Smile"

M...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#9
Nie wiem co jest ale do cennika nie mogę się dostać :/
Odpowiedz
#10
Sebastian, otwierasz linka i masz "Pobierz plik" , u mnie działa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości