Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kurtka rowerowa ultra light
#1
http://www.decathlon.pl/kurtka-lekka-na ... 83389.html


Sprzedam kurtkę taką jak w linku w rozmiarze L- przedwczoraj kupiona, raz założona. jest dla mnie za mała. 60 złotych. Z dowozem do klienta.
Odpowiedz
#2
marcin0604 napisał(a):przedwczoraj kupiona, raz założona.
Kupiona w Decathlonie? Jeśli tak, to masz, jeśli mnie pamięć nie myli, 30 dni na przestestowanie i zwrot bez podania przyczyny.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
o! napisz cos więcej albo podlinkuj, pliz
Odpowiedz
#4
marcin0604 napisał(a):o! napisz cos więcej albo podlinkuj, pliz
Idziesz do kasy albo do punktu obsługi klienta i mówisz, że chcesz zwrócić i tyle. Kiedyś zakupiłem okularki do pływania i pani w kasie sama powiedziała, że jest chyba 30 dni na przetestowanie (jeśli mnie pamięć nie myli, bo w GoSport są chyba dwa tygodnie na zwrot - zawsze te dwa sklepy mi się mieszają) . Zapytałem czy mogę pójść na basen w okularkach (no bo jak inaczej je przetestować) a potem zwrócić jeśli by mi nie odpowiadały, pani potwierdziła. Co prawda okularków nie musiałem zwracać, ale zwracałem chyba jakąś kurtkę albo spodnie - już nie pamiętam, ale w kasie nie było żadnych pytań.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#5
Marcin, jak najbardziej można zwrócić wszystkie rzeczy zakupione w Decathlonie.
Jeśli masz kartę stałego klienta i zeskanowałeś ją przy zakupie, nie musisz mieć nawet paragonu.
Ze zwrotami nie robią żadnych problemów, jak również z reklamacjami.
Łukasz
Odpowiedz
#6
suchy napisał(a):Ze zwrotami nie robią żadnych problemów, jak również z reklamacjami.

Nawet jak metka zerwana i ciuch używany? Co prawda przez 2 godziny ale jednak. ?
Odpowiedz
#7
marcin0604 napisał(a):Nawet jak metka zerwana i ciuch używany?
Jak wygląda sprawa w przypadku metki to nie wiem. Ale jeśli chodzi o używanie, to tak jak napisałem wcześniej - pani w kasie powiedziała, że mogę pójść w okularkach na basen i ewentualnie zwrócić jeśli mi nie podpasują. Podobną sytuację miałem też przy zakupie śpiwora. Domyślam się że chodzi im o używanie na zasadzie przetestowania, a nie regularnego używania.
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
Można zwracać używane rzeczy byle nie były uszkodzone. Ja kiedyś wziąłem rakietę do squasha, po jednej grze zamieniłem na inną a potem na jeszcze inną i ostatecznie wróciłem do tej drugiej :-P Takie prawo więc czemu nie skorzystać :?:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości