Strony (14):    1 ... 10 11 12 13 14   
mariox   13-04-2015, 18:36
slonko_k napisał(a):PS2 Podziękowania specjalne. Bardzo dziękuję szanownemu Jury za opinię, dzięki której już wiem, jak uczynić mój rower mniej trzepackim.
Ależ on wcale nie jest trzepacki, to bardzo dobry sprzęt. Musisz tylko te zalety z niego wydobyć, bo póki co zasłaniasz je różną niepotrzebną graciarnią ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
mraugorzata   13-04-2015, 18:59
slonko_k napisał(a):Bardzo dziękuję szanownemu Jury za opinię, dzięki której już wiem, jak uczynić mój rower mniej trzepackim
Dodaj jeszcze, że w skład jury wchodził facet z różowawym kaskiem :-> No nie wiem, czy bym taką radę brała do serca :mrgreen:

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
truskafka   13-04-2015, 19:24
mraugorzata napisał(a):Dodaj jeszcze, że w skład jury wchodził facet z różowawym kaskiem
i całujący ropuchy.... Tongue
odkręć ten trzepacki bagażnik a będzie +5 do prędkości i +100 do lansu Smile

Fotki ode mnie, wrzuciłam jak leciało, bez obróbki rozszerzenie .DNG, można się bawić w fotoszopki Tongue
Dzień 1.
Dzień 2.

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Yanq   13-04-2015, 19:31
Drodzy moi - dzięki, że wciąż Wam się chce organizować i uczestniczyć w tak przyjemnych masówkach ;-) Szkoda, że nie mogli być wszyscy którzy chcieli, lecz siły wyższe zatrzymały ich w domach.
Kilka refleksji po tym weekendzie:
1) Omijać szerokim łukiem restaurację Anna w Zwierzyńcu
2) Dorosnąć do używania SPD w terenie
3) Jak na śpiworze pisze, że temp komfortowa to 9-13st to przy 7,5 wydaje się to mocno naciągane ale można spać w kurtce :-P
4) Brać przykład z Roszpunki jak zabezpieczać rower w transporcie masowym :-(
5) W Waszym towarzystwie nie trzeba się o nic martwić - satysfakcja gwarantowana - i to powinien być punkt pierwszy!

Zdjęcia są ale tak jak obiecałem wrzucę jak zgłodniejecie...


Dobra, dobra żartowałem

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Mariobiker   13-04-2015, 20:36
Yanq napisał(a):Brać przykład z Roszpunki jak zabezpieczać rower w transporcie masowym
Yanq jest jeszcze prostsza metoda - unikać takiego transportu ;-) a jeśli się nie da to jak najbardziej brać przykład z Ani :-D

Masakra Confusedhock:
https://plus.google.com/photos/+JanSawi ... 2333811704

"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
JuraS   13-04-2015, 20:40
https://plus.google.com/photos/11330527 ... 5738576477
Tego się Yanq po Tobie nie spodziewałem,jedziesz z żoną a padasz do stóp innych kobiet :?: :mrgreen: .

Pozdrawiam,
Jurek
mraugorzata   13-04-2015, 20:49
Oglądam teraz foty i... JANEK! Dawaj przepis na sernik! :-)

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
truskafka   13-04-2015, 20:53
a pamięta ktoś co to za piosenka było co ją Jarząbek śpiewał przed Margot i Gorylem? To Zespołu Reprezentacyjnego?
tekst coś o paniach na eksport, i że je wszędzie wysyłali, dżizas jak mnie to męczy że nie mogę sobie przypomniećTongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
mraugorzata   13-04-2015, 21:00
To?

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
truskafka   13-04-2015, 21:02
nie to, jeszcze inna, to na dwa głosy poleciło Tongue

STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Strony (14):    1 ... 10 11 12 13 14   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.