Strony (14):    1 2 3 4 5 6 ... 14   
pik   09-03-2015, 13:52
#31
Informacja dla Pań, żeby się nie martwiły: Panie dostaną najlepsze miejsca do spania, tj. na łóżkach. Inaczej można to opisać w ten sposób, że tym razem Panie (na pewno) będą na górze, panowie (ewentualnie) na dole ;-)
pik   09-03-2015, 13:58
#32
Mamy 3 busy i przyczepkę rowerową. Wyjadą z Lublina w piątek po południu (ok. 17, żeby być na miejscu za dnia). Możemy zabrać pewną liczbą osób z rowerami (3x8, czyli 8, 16 lub 24). Koszt to 50 zł w obie strony z rowerem. Jeśli ktoś chce się zabrać, proszę na priva podawać imię, nazwisko i numer telefonu (tylko wtedy, gdy jest to na 100 proc. pewne).
Arek   10-03-2015, 09:40
#33
Dopisuję się do listySmile
Yanq   12-03-2015, 01:42
#34
Byłem dziś na roztoczu, zajrzałem do lasu... jest sucho, kwiatki kwitną, wiosna normalnie :-P Aż szkoda, że jeszcze tyle czasu do tej imprezy. Jeśli ktoś zechciałby poczuć klimat - kilka zdjęć z dzisiaj

[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
mariox   12-03-2015, 09:34
#35
Musze zrobić listę chętnych od nas na wyjazd. Szczegóły w wątku OBOK

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
pik   13-03-2015, 22:22
#36
Yanq napisał(a):Byłem dziś na roztoczu, zajrzałem do lasu... jest sucho, kwiatki kwitną, wiosna normalnie

A jak byłem w ostatnią niedzielę na Czartowym Polu, nic jeszcze nie kwitło... No, może na Kamieniu były przebiśniegi, ale nie miałem już czasu ta zajrzeć.
mariox   14-03-2015, 20:27
#37
No dobrze, zostałem zobowiązany do zaplanowania tras eMTeBe. Widać ubiegłoroczna trasa Was nie zniechęciła, to dobrze ;-)
Plan jest następujący: trasa na dzień pierwszy, z uwagi na to, że jest praktycznie cały do dyspozycji będzie trochę dłuższa. Może nie aż tak długa, jak koło domu, ale bierzemy pod uwagę ciut większe przewyższenia niż koło Lublina. Trasa wygląda następująco:
Sobota
Dla mnie ważnym elementem będzie wjechanie w okolice Św. Rocha koło Krasnobrodu - fajne podjazdy. Dalej polecimy na Zwierzyniec i tam możemy się rozłożyć z konsumpcją + popitką. Powrót przez Floriankę i Górecko.
Drugi dzień będzie ciut krótszy, no bo wiadomo, trzeba się spakować, rowerki wrzucić na dach itp.
Niedziela
Plan wiedzie przez Szumy na Tanwią, Rezerwat Czartowe Pole i kamieniołomy w Józefowie. W tymże Józefowie przewidziana jest gastronomia.
Takie plany wstępne, w trakcie możliwa modyfikacja, niemniej jednak Piotrze, coś takiego możesz wrzucić w oficjalne materiały dotyczące Roztocza Wiosną. Koleżeństwo myślę, że się zgodzi.
Ja wiem, prawie wszyscy w tych miejscach już byliśmy wcześniej, jak nie podczas wyjazdów z cyklu Roztocze Wiosną to indywidualnie, ale tam jest tak pięknie, że warto po raz kolejny ;-)
Zapraszam Wszystkich na trasy MTB ;-)

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
radzik   14-03-2015, 20:30
#38
nie no Mariuszku, trasy po 70km, to co w takim razie chcecie robić od południa? :roll: :mrgreen:
Eliza   14-03-2015, 20:39
#39
Proszę uprzejmie o przepisanie mnie do grupy MTB :mrgreen:
katka   14-03-2015, 20:52
#40
Eliza napisał(a):Proszę uprzejmie o przepisanie mnie do grupy MTB :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Strony (14):    1 2 3 4 5 6 ... 14   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.