Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl 12.03.2015
#1
Uwaga, rowerowa oferta w Lidlu
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#2
Tomku, a gdzie Ty znalazłeś oferty na maj? ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
takie tam, hop do przodu, poprawione ;-)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#4
http://www.discounter-archiv.de/de/arch ... 015-03-12/
Who Dares Wins
Odpowiedz
#5
ciekawe czy cała oferta do nas dotrze czy tylko wybrane pozycje ?
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#6
Można porównać asortyment i ceny:
http://gazetka.lidl.pl/6c7726d8-66b8-4d ... 13458/#/30

Ja poluję na stojak :-)
Odpowiedz
#7
A może ktoś wie czy ta pompka jest cokolwiek warta?
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#8
Yanq napisał(a):A może ktoś wie czy ta pompka jest cokolwiek warta?
Yanq, wymiata :-P :mrgreen:
Mam i polecam.
Odpowiedz
#9
Yanq napisał(a):A może ktoś wie czy ta pompka jest cokolwiek warta?

Albo ja nie miałem szczęścia ...., rok temu ją kupiłem , pierwszy egzemplarz zaraz wymieniłem na drugi bo pompka była dziurawa , drugi natomiast mocno się zamulał już miałem wyrzucić do śmietnika ale w ostatniej chwili zachciało mi się pomajstrować rozebrałem co się dało i ……, na razie ją używam , ale co do jakości szału nie ma , przy 9 atm już mocno stęka jakby rączka miała się złamać i zaczyna puszczać powietrze , do górala jak najbardziej powinno wystarczyć do szosówki wg. mnie jest za słaba.
Odpowiedz
#10
A ja przy okazji pompki, sprawdziłem jak działa gwarancja. Przy pompowaniu strzelił przewód przy samym łączeniu z pompką , telefon, opis usterki, tydzień dwa to trwało i przyszła nóweczka . W starej skróciłem przewód o 5 cm i tak oto mam dwie sprawne pompeczki Smile i sprawują się od tamtej pory ok
Stojaczek bardzo ok, mam i mogę polecić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości