Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lidl 12.03.2015
#11
rafal napisał(a):Można porównać asortyment i ceny:
http://gazetka.lidl.pl/6c7726d8-66b8-4d ... 13458/#/30 Ja poluję na stojak
Widzę kurtka softshell w ofercie przepuszczalność pary wodnej na poziomie 3000g/m2/24 h - to powiedzmy sobie szczerze stawia taką membranę niedaleko zwykłej foli Wink Także tym którzy się napalą polecam pod uwagę poniższy cytat: Wink

".... jeśli zamierzacie trenować intensywnie powinniście wziąć pod uwagę ubrania które posiadają przynajmniej 20000 gr/m²/24h. Do mniej wymagających ubrania posiadające oddychalność w przedziale 5000 do 20000 gr/m²/24h, jednakże i tutaj nie powinniśmy oszczędzać.."
Who Dares Wins
Odpowiedz
#12
Kiedyś pompowaliśmy koło z Ifsonem i rozwaliło mu rękach tą pompkę przy 8 barach. Może przy pompowaniudo niższego ciśnienia posłuży dłużej.
Odpowiedz
#13
Calme napisał(a):
rafal napisał(a):Można porównać asortyment i ceny:
http://gazetka.lidl.pl/6c7726d8-66b8-4d ... 13458/#/30 Ja poluję na stojak
Widzę kurtka softshell w ofercie przepuszczalność pary wodnej na poziomie 3000g/m2/24 h - to powiedzmy sobie szczerze stawia taką membranę niedaleko zwykłej foli Wink Także tym którzy się napalą polecam pod uwagę poniższy cytat: Wink

".... jeśli zamierzacie trenować intensywnie powinniście wziąć pod uwagę ubrania które posiadają przynajmniej 20000 gr/m²/24h. Do mniej wymagających ubrania posiadające oddychalność w przedziale 5000 do 20000 gr/m²/24h, jednakże i tutaj nie powinniśmy oszczędzać.."

ten softshell to masakra - po godzinie miałem pod spodem saunę, po chwili zaczęło ciurkiem przeciekać z rękawów - ogólnie po 2 godzinkach nie dałem rady dalej jechać Smile
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#14
Arkus napisał(a):
Calme napisał(a):".... jeśli zamierzacie trenować intensywnie powinniście wziąć pod uwagę ubrania które posiadają przynajmniej 20000 gr/m²/24h. Do mniej wymagających ubrania posiadające oddychalność w przedziale 5000 do 20000 gr/m²/24h, jednakże i tutaj nie powinniśmy oszczędzać.."

ten softshell to masakra - po godzinie miałem pod spodem saunę, po chwili zaczęło ciurkiem przeciekać z rękawów - ogólnie po 2 godzinkach nie dałem rady dalej jechać Smile

Wszystko się zgadza. To są produkty dla przeciętnego zjadacza chleba. Na relaksujace przejażdżki rodzinne. Osoby aktywnie uprawniające sport nie będą z nich za bardzo zadowolone ale cena robi swoje Wink
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#15
Arkus napisał(a):ten softshell to masakra - po godzinie miałem pod spodem saunę, po chwili zaczęło ciurkiem przeciekać z rękawów
Dokładnie tak samo uważam - leje się po wnętrzu rękawów i to nawet nie przy sportowej jeździe. Zawsze na rowerze z nas paruje a ta kurtka niczego na zewnątrz nie wypuści ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#16
To może z innej beczki. Ta kurtka nie spełni wymagań 99,9 osób odwiedzających to forum.
Tą jedną dziesiątą zostawiłem dla osób, które trafią tu zupełnie przypadkowo.
Kurtka doskonale się sprawdzi na wycieczce, która będzie miała 5 a nie 50 km. Gdzie temp jazdy wyniesie 8 a nie 20 na godzinę. Zapewniam, że nic nikomu nie będzie się lało wtedy :-)
Z uporem maniaka będę tłumaczył, że Lidl to nie sklep sportowy i produkty ma dla przeciętnego "zjadacza chleba". Takiego co rower trzyma głęboko w szafie i wyjmie go najpewniej w połowie czerwca. Taki osobnik nie jeździ godzinami na rowerze tylko co najwyżej kilka godzin rocznie Confusedhock:
A czas i tempo wycieczek będzie porównywalne z chodem a nie z biegiem.
Podsumowując to nie produkt kierowany do nas :-P
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#17
Tak jak stroje RL po 50 PLN :mrgreen:
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#18
j@cek napisał(a):,,,
Podsumowując to nie produkt kierowany do nas :-P
a to tak żeby całkiem Lidla nie skreślać - kupiłem tam gatki z wkładką - wytrzymały sezon z kawałkiem (ciągle się trzymają ale wkładki jakby nie było) wiec ten zakup uważam za udany Tongue - ogólnie trzeba dobrze przemyśleć zakup i można coś dobrego wyhaczyć, gorzej że jak jest coś dobrego to w okolicach 12 już tego nie ma Smile
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#19
Nie chodzi o skreślenie ale raczej o wyjaśnienie lub zrozumienie. To o czym napisałem nie wzięło się przecież z "kosmosu" a z praktyki. W zeszłym roku kupiłem spodenki rowerowe. Cena super, jakość już na pierwszy rzut oka średnia. Wziąłem rozmiar M. Wkładam i trochę ciasne w udach. Wymieniam na L. Uda ok a w pasie 30 cm luzu. Chyba trzeba zastosować dietę zawodników sumo. Wkładka cieniutka i skrojona tak, że ociera uda. Po dłuższej jeździe pojawiły się otarcia i rany. Dwa miesiące używania - pierwsze przetarcia materiałów. Trzy miesiące - kosz. Koszulki nawet spoko tylko też ten krój. Albo ciasna góra albo luźny dół. Jeżeli chodzi o materiał to w przypadku wożenia plecaka nie widziałem żadnej różnicy w porównaniu do Rogelli czy Adidas. Ale po zdjęciu ciężaru z pleców różnica jest odczuwalna. Kurtka na spacer z dzieckiem nadaje się doskonale. Do jazdy mam Rogelli, różnica kolosalna. Itd, itd. Trochę lepiej wygląda sprawa jeżeli chodzi o bieganie. Tu różnica jest mniej widoczna. Ale wynikać to może z mniejszego doświadczenia w tym zakresie. Na koniec roku będę wiedział więcej. Takie są moje obserwacje i dotyczą tylko mnie.
A tak naprawdę to każdy sam musi sobie odpowiedzieć co chce i może mieć. Nie można powiedzieć, że są to produkty do niczego bo i te markowe nie są idealne, tylko lepsze. Ale od tych droższych możemy więcej wymagać. Natomiast tu powinniśmy się cieszyć, że są dostępne w takiej cenie. Większy wybór - więcej możliwości. Coś za coś.
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#20
Pompka dla mnie jest badziewna , ale kask z lidla który mam już parę sezonów uważam w tej cenie za rewelacyjny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości