Strony (3):    1 2 3
paul67   04-10-2009, 22:35
#21
Znakomite są te trasy proponowane przez Jurka. Dla mnie mogłoby być jeszcze więcej terenu, szczególnie w wersji przeprawowej :-D
Obecna pora roku sprawia, że jeździmy mniej niż wiosną i latem. Każdy wyjazd na rowerze staramy się wykorzystać maksymalnie, więc tempo jazdy niekiedy mocno odbiega od rekreacyjnego :mrgreen:
Dzięki wszystkim zaangażowanym w ratowanie mojej zguby :-D

Pozdrawiam
marek40   05-10-2009, 12:05
#22
super wycieczka wspaniala trasa :-D nie sadzilem ze wyiazd gropowy jest taki fainy dzieki za fantastyczny wypad
Jurek S   05-10-2009, 13:54
#23
Żeby się już nie powtarzać :-D zapraszam do zajrzenia do wątku http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=616
Jeździ nas coraz więcej więc może znajdzie się parę osób, które to podejmą.
Raz jeszcze wszystkim dzięki za fajnie spędzony czas.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Inula   05-10-2009, 22:43
#24
perceive napisał(a):I na koniec apel - dziewczyny jeździć na ustawki! Znowu byłam sama na tylu chłopa :-(

To ja Cię Sylwia przy następnej okazji będę wspierac obecnością, w tą niedziele kompletnie wypadłam z obiegu... ;-)

Idąc za hasłem komentatora - fajnie byłoby byc cudownym dzieckiem "dwóch pedałów" Smile
GieErZet   09-10-2009, 19:22
#25
Kiedy to było... ale było super miło :-D

Dzięki wszystkim za wspólne dydłanie a szczególnie za sprint od Rudnika i ostatnią prostą, Turystyczną. :mrgreen:

Mi najbardziej w pamięci została Pani ekspedientka w okolicach Pilszczyna o ile dobrze pamiętam. Ów Pani, która nie wiedziała co to są banany, po powtórzeniu raz trzeci słowa i uśwadomieniu co to jest odparła, że z owoców ma tylko jabłka i gruszki Confusedhock: Dla takich chwil warto wybrać się rowerem w Polskę ;-)


Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam
Strony (3):    1 2 3
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.