Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 października, godz. 13.30, stary most Kalina
#1
Na początek uwaga :!: Zostało zmienione miejsce ustawki. Zamiast "Ścieżka rowerowa przy Grafie" - "Stary most Kalina" To pierwsze było często mylone z ustawką "Dworek Grafa", a czasami blokowaliśmy trochę ścieżkę.
Napisałem, gdzie oczy poniosą chociaż generalnie plan wyjazdu mam. Będzie Dys, Snopków, Krasienin, trochę lasów Kozłowieckich. Ale pokręconymi drogami z dużą ilością terenu.
Wyjazd pod warunkiem, że dopisze pogoda, a taka zapowiada się na niedzielę.
Zapraszam.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
wstępnie się piszę, chociaż jeszcze nie wiem czy dam radę. A ewentualnie trochę wcześniej? powiedzmy 12, żeby po ciemku na wariata nie wracać do domu ;-)

Tempo jak zawsze lajtowe? :mrgreen:
Odpowiedz
#3


witam wszytkich Wink
jestem marek40
piszę sie na wycieczkę Wink)
Odpowiedz
#4
tkt napisał(a):wstępnie się piszę, chociaż jeszcze nie wiem czy dam radę. A ewentualnie trochę wcześniej? powiedzmy 12, żeby po ciemku na wariata nie wracać do domu ;-)

Tempo jak zawsze lajtowe? :mrgreen:

Dlatego taka godzina, żeby ewentualni chętni zdążyli zjeść jakiś wczesny obiadek. Jeszcze nie obmierzałem trasy, ale nie powinno być więcej jak 70km. Na wszelki wypadek oświetlenie potrzebne.

Witaj Marek40, zapraszamy
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#5
Piszę się na wycieczkę z drugim Karolem :mrgreen: /

To do zobaczenia :mrgreen: ;-) :-D

Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Jurek S napisał(a):Dlatego taka godzina, żeby ewentualni chętni zdążyli zjeść jakiś wczesny obiadek.

O tak... :-D, porządnego "niedzielnego schaboszczaka" zarzuci się na ruszta, co by noga nie przestała podawać ;-) i możemy ruszać :lol:!!!
Odpowiedz
#7
Niestety z pewnych przyczyn nie będzie nas na ustawce.

Pozdrawiam i życzę miłej wycieczki ;-)
Odpowiedz
#8
wczoraj sprawdziłem, nie dam rady :-( , ale jadę w tym kierunku dziś trochę wcześniej i powolutku, ostrożnie ;-)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#9
Będę!! Dobiję do 7 k km i wracam :-P
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#10
Mnie jednak nie będzie.
PS. Ale nie byłabym sobą gdybym nie wykorzystała pogody i śmignełam sobie nad zalew kiedy jeszcze wszyscy smacznie spaliSmile
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości