Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kierownica, opony i inne - SPRZEDAM TANIO
#1
Witam,
Mam do sprzedania kilka zalegających mi w domu rzeczy:

1. Pulsometr Polar S725X, używany, w zestawie kodowany nadajnik pracy serca (2 sztuki, z czego na pewno działa jedna), bezprzewodowy sensor prędkości z magnesem, podstawka na kierownicę, oprogramowanie Polar Pro Trainer 5.0, instrukcja obsługi i oryginalne opakowanie. Chyba nie trzeba zachwalać tej firmy, bo jest to marka sama w sobie. Cena 400 zł. SPRZEDANE !!!
zdjęcia:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4

2. Kierownica aluminiowa Easton Monkey Bar 660 mm - nowa (zdemontowana z nowego roweru) - Cena 100 zł
zdjęcia:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

3. Opona Continental CityRide 28x1 3/8, można powiedzieć, że nowa, założona 2 razy do 29er'a na trenażer, nigdy nie poczuła asfaltu czy ziemi, stan idealny - cena 40 zł
zdjęcia:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

4. Opona Schwalbe Racing Ralph 26x2,25 używana, w stanie dobrym, żadnych dziur nie było, bieżnik w stanie dobry + - cena 20 zł SPRZEDANE !!!
zdjęcia:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

5. Opona Schwalbe Nobby Nic 26x2,25 używana, w stanie dobrym, żadnych dziur nie było, bieżnik w stanie dobry + - cena 20 zł SPRZEDANE !!!
zdjęcia:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

6. Czapka drukowana pod kask RowerowyLublin.org - nowa nie używana. Cena 30 zł. SPRZEDANE !!!
zdjęcia:
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

7. Rękawki letnie drukowane RowerowyLublin.org długość 51 cm - założone 1 raz na rozgrzewkę - Cena 30 zł. SPRZEDANE !!!
zdjęcie:
Zdjęcie 1

8. 3x Zestaw naprawczy do dętek: 6 łatek okrągłych 25mm, 1 łatka okrągła 35mm, 1 łatka owalna 35x50mm, klej 5g, papier ścierny do zmatowienia powierzchni. Nie wiem ile kosztuje taki zestaw w sklepie, więc cena powiedzmy 5 zł/szt.
zdjęcie:
Zdjęcie 1

9. Stalowy bagażnik rowerowy - używany sporadycznie. - Cena 20 zł
zdjęcie:
Zdjęcie 1

10. Aluminiowy uchwyt na bidon - wydaje mi się po wyglądzie, że używany, ale nie pamiętam kiedy. - Cena 10 zł
zdjęcie:
Zdjęcie 1

Kontakt:
- tel. 727-926-680
- e-mail: info [at] marcinmrozik.pl
- lub przez priv
Odpowiedz
#2
Dodany Pulsometr Polar
Odpowiedz
#3
Sprzedane:

Opona Schwalbe Nobby Nic
Opona Schwalbe Racing Ralph
Czapka drukowana RowerowyLublin.org
Odpowiedz
#4
rękawki biorę!!!!!!!
Odpowiedz
#5
Rekawki sprzedane ;-)
A juz niebawem do sprzedazy koszulka i spodenki RL,nie wedlug wzoru 2015 i o wiele tansze niz zamawiane w martombike.
Odpowiedz
#6
Sprzedam strój Rowerowego Lublina zamówienie z 2012 roku. Nie pamiętam jaki rozmiar zamawiałem, ale chyba M, na wzrost 178 cm. Za komplet chciałbym 100 zł. Strój jest używany, ale stan oceniam na bardzo dobry.
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2

Rzeczy z pierwszego posta również jeszcze są dostępne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości