Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Włóczęga Północy zimą".
#1
Nie śmiąc robić konkurencji koledze Marioxowi :-> ,temat podaję maksymalnie póżno.Jadę na wycieczkę do Parczewa przez Zawieprzyce i Ostrów Lub.Tempo bardzo rekreacyjne ,dystans ok.70 km.Powrót szynobusem g.15:17 ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
Jurek dzięki za wspaniałą wycieczkę widoki i pierogi w Parczewie oraz miłe "niespodziewanki" tj spotkanie Mariobikera i spółki po drodze ;-)
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#3
Ja również bardzo dziękuję ;-) ,jestem CAŁY BARDZO ZADOWOLONY :mrgreen: .Ponieważ jestem skromny i miły powiem tylko,że wszystko było perfect :-> .Zdjęcia póżniej.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#4
https://plus.google.com/photos/10762297 ... 3637046961

Jeszcze dwie dobre wiadomości:
- nowy dywanik na górkę w Pliszczynie :-D ,wreszcie można nie hamować :-P
-z Parczewa po południu są dwa szynobusy 15:17 i 17:03 ;-) ,ale nie zawsze :->
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#5
"Tak się nie robi przed świętami".
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#6
Fajnie było Was spotkać , szkoda że byliśmy po dłuugie pauzie czekając na szamę, toby się pogadało.
Akcentów kobiecych też mieliście sporo (nie więcej jak Mariox, o na pewno nie), ale: widziałem Babianka , Laski , pierogi...
Odpowiedz
#7
endriu68 napisał(a):Fajnie było Was spotkać ,
Akcentów kobiecych też mieliście sporo (nie więcej jak Mariox, o na pewno nie

My również ucieszyliśmy sie z tego spotkania ;-) .
Mieć więcej akcentów kobiecych niż Mariox :?: To niemożliwe 8-) .Któż mógłłby dorównać Marioxowi pod tym względem,no któż :roll: :?: .No ... no chyba że ...Radzik :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#8
JuraS napisał(a):Mieć więcej akcentów kobiecych niż Mariox :?: To niemożliwe 8-) .Któż mógłłby dorównać Marioxowi pod tym względem,no któż :roll: :?: .No ... no chyba że ...Radzik :-> .
Z tego co pamiętam, Ty też Jureczq nie miałeś tak ŹLE :-P
Odpowiedz
#9
endriu68 napisał(a):Akcentów kobiecych też mieliście sporo (nie więcej jak Mariox, o na pewno nie)
Tak to jest jak się nie podaje miejsca ani godziny ustawki :-P
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#10
mraugorzata napisał(a):Tak to jest jak się nie podaje miejsca ani godziny ustawki :-P
No przecież 9.30, skrzyżowanie Spółdzielczości Pracy/Związkowa :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości