Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiś NOCNY PATROL?
#11
Zacna inicjatywa! Niestety do Lublina daleko więc nie tym razem. Ale wiosna idzie, może będzie więcej okazji. ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#12
Niestety dzisiaj nie dam rady :-( Ale rzeczywiście wiosna idzie i nie raz będzie okazja. Szerokości i do zobaczenia na ustawkach rowerowych ;-)
Nie siedź w domu idź na rower
Odpowiedz
#13
dla mnie może być 22 lukoil na JP2 a jaka trasa, długa czy krótka???
codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem
Odpowiedz
#14
pawelmaj napisał(a):dla mnie może być 22 lukoil na JP2 a jaka trasa, długa czy krótka???

To tak zróbmy, 22 lukoil na Jana Pawla. Trasa zależna od tego co kto będzie chciał.
tylko przełaj
Odpowiedz
#15
To kto w koncu jedzie i jaka trasa! Ja musze podjechac do baru zmontowac 3 sofki i powinienem sie wyrobic na 22. Na lukoila mam 5 min drogi .-) jak by co to kom do mnie 501 823 146
codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem
Odpowiedz
#16
pawelmaj napisał(a):To kto w koncu jedzie i jaka trasa! Ja musze podjechac do baru zmontowac 3 sofki i powinienem sie wyrobic na 22. Na lukoila mam 5 min drogi .-) jak by co to kom do mnie 501 823 146

Czytając wątek wychodzi na to, że jadę ja, Ty i Yanq ma dzwonić jak się wyrobi. Trasa jak pisałem wyżej :-P

To może przełóżmy na 23 skoro możecie się nie wyrobić :?:
tylko przełaj
Odpowiedz
#17
czaicie się z tą ustawką jak pies do jeża, zamiast konkret: tu i tu o tej i o tej tam i tam, to napiszecie 3 strony w wątku, a nikt nie pojedzie
chyba że Yanq na jakąś przeterminowaną ustawkę <figielek>
Odpowiedz
#18
radzik napisał(a):to napiszecie 3 strony w wątku, a nikt nie pojedzie

też tak czuje :lol: , najwyżej pośmigam sam :-P
tylko przełaj
Odpowiedz
#19
Radzik +1 :-) Panowie, bo lato wam zaraz minie, a wy dalej będziecie się zastanawiać kto jedzie, o której godzinie i w którą stronę :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#20
nie ma co się spinać, ja już się wyrobiłem i oczekuję do 22 z niecierpliwością :-)
codziennie budzę się przystojniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości