Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[04.10] godz. 10:00 pod Media Markt
#1
Przez ostatnich parę dni miałem okazję popatrzyć na najwytrzymalszych kolarzy w Polsce i stwierdziłem, że trzeba się zmobilizować i pojeździć troszkę Smile
Ostatnio na rowerze byłem? hohoho, chyba na maratonie 400km w 24 godziny Big Grin
Średnia koło 25km/h. Jak dam radę to można pojechać dalej i szybciej Smile
Zapraszam do wleczenia się ze mną.
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#2
Jak wstanę to będę
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#3
Chłopaki a nie lepiej na WySzos pojechać? w większym gronie zawsze lepiej. Ostatnio było naprawdę lajtowo (no może do momentu kiedy nie trafiliśmy na pewnego przecinaka spod Kazimierza Wink ale teraz go nie będzie)
Odpowiedz
#4
Nie byłem na rowerze ponad 2 tygodnie więc WySzos raczej odpada, poza tym mam ochotę na lajtową przejażdżkę w górnym chwycie Wink
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#5
Czy człowiek mimo, że nie z gór, ale na góralu, może do Was dołączyć?
Odpowiedz
#6
Ja nie mam nic przeciw :-)
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#7
Jasne Smile zapraszamy!
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#8
No to może i mi się uda dupsko ruszyć... ;-) A dużo kaemów Michał planujesz? Bo tak mnie chodzi o to cobym jeszcze życia w niedzielę zaznał poza rowerem :-P
Odpowiedz
#9
Z tego co widzę w opisie tematu to chodzi o Nałęczów więc pewnie jakieś 60km
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#10
Ha, no faktycznie jest w opisie :-P Tyle, że bezpośrednio z głównej za każym razem wchodziłem i nie dane mi było tego widzieć... Dzięki Holden :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości