Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roztocze Wiosną - grupa RL
#21
Proponuję wyjazd w piątek w godzinach przedpołudniowych. Mogę zabrać +2 rowery i +2 osoby. Na miejscu można zrobić małą przebieżkę w oczekiwaniu na resztę ekipy.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#22
Zorientujcie się przy okazji w lokalizacji pobliskich placówek handlowych i zawartości ich półek.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#23
Nie lubię takich sytuacji. Nie jest mi dane pojeździć z Wami.Bardzo ale to bardzo żałuję, praca z sobota włącznie. Sorry za zamieszanie, ale Lechu będzie miał pewniejsza miejscowke.Bawcie się dobrze.Jeszcze trochę to moja rama ameliniowa zkoroduje.
Dopóki walczysz,jesteś zwycięzcą
Odpowiedz
#24
No właśnie, kto z kim jedzie? Ja zabieram Mraugo i garych dwóch do samochodu bo bagażnika nie mam, mogę komuś bagaż wziąć jakby co, albo na tylne siedzonko jak się rowery zmieszczą ( więcej niż 2 ni dy rydy)

Kiedy się planujecie objawiać na miejscu? My zamierzamy wyjechać ok 17, na miejscu będziemy pewnie koło 19, bo ja nie umiem ani nie mam czym cisnąć szybciej Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#25
Ja zabieram Szymka i Arkoniego. Planujemy wyjechać o 16.00, a jak wyjdzie, to się zobaczy.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#26
To ja poproszę o zajęcie wygodnego miejsca do spania z dala od przeciągów :->

truskafka napisał(a):mogę komuś bagaż wziąć jakby co, albo na tylne siedzonko jak się rowery zmieszczą
Myślałam, że tylne siedzenie jest zarezerwowane na mój bagaż :lol:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#27
Ja zabieram się busem spod Hali Globus. Z tego co się orientuję, to Yanq, his wife Renia :-) i Roszpunka też :-)
PS. kto posiada banner RL i czy weźmie go ze sobą :?:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#28
Banner ma Krzyś Pe (podobno), a On nie jedzie. Katka obiecała zabrać ;-).
Kasiu, aktualne?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#29
jak coś to ja mogę go wziąć ... baner ofkors Tongue

mraugorzata napisał(a):Myślałam, że tylne siedzenie jest zarezerwowane na mój bagaż :lol:

no to już nie mam miejsca Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#30
Dajcie spokój, dziewczyny, lokówki, suszarki, prostownice... i bez tego jesteście piękne i Was kochamy i uwielbiamy. Nie musicie brać całej tej graciarni.
Weźcie na wszelki wypadek jakieś ampule, wkrętaki i inne przydatne sprawy, że o zapasie literatury nie wspomnę ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości