Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawa urlopowa z sakwami 4.07.-17.07.2015.
#11
Yanq napisał(a):Przyglądałem się już wcześniej jak mógłby wyglądać nasz transfer na start do Świnoujścia bo pociąg zabierze max 5 rowerów. Zostaje albo zorganizować jakiegoś busa z przyczepą albo podzielić się na 2 - 3 grupki i dotrzeć do Świnoujścia na raty :-P

W TLK Gałczyński jakiś czas temu zmieniono wagon rowerowy, być może ma teraz więcej miejsc (optymistycznie 12) będę jechał we wtorek to zobaczę.
Pozdrawiam
Aleksander Wiącek
Odpowiedz
#12
Janusz M napisał(a):Propozycja : może byliby chętni część trasy z Lublina przejechać na rowerach,
Nie widzę przeszkód Januszq,ruszacie 25 czerwca i do zobaczenia w Świnoujściu :-> .
Janusz M napisał(a):Termin 1-14.07.2015 moim zdaniem może być kolizyjny z pielgrzymką. Bezpieczniejszy byłby z pewnością nieco wcześniejszy.
Prawdopodobnie pielgrzymki nie ma już w RL :-( .
Janusz M napisał(a):Noclegi - może wystarczyło by wziąć ze sobą tylko karimaty i śpiwory, wówczas znalezienie noclegu staje się mniej kłopotliwe i łatwiejsze
Ja jednak wolę mieć dach nad głową czytaj namiot,nawet bez karimaty i śpiwora,niż okopać się na plaży na karimacie i w śpiworze ale bez namiotu ;-) .No ale stare przysłowie mówi: jak sobie pościelisz..... :-)
Aleksander W napisał(a):W TLK Gałczyński jakiś czas temu zmieniono wagon rowerowy, być może ma teraz więcej miejsc (optymistycznie 12) będę jechał we wtorek to zobaczę.
Będziemy wdzięczni za informację ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#13
Małe uzupełnienie do mojego wpisu - zabierając jedynie karimatę i spiwór miałem na myśli noclegi w agroturystyce gdzie wystarczy jedynie łóżko lub choćby podłoga. I jesteśmy spokojni o bezpieczeństwo rowerów. Pielgrzymka odbędzie sie jak co roku, zmiana może natomiast dotyczyc organizacji.
Odpowiedz
#14
Janusz M napisał(a):zabierając jedynie karimatę i spiwór miałem na myśli noclegi w agroturystyce gdzie wystarczy jedynie łóżko lub choćby podłoga.
Obawiam się ,że rowerzyści zalegający korytarze nie byliby w smak innym gościom agro :-> .
Cytat:Pielgrzymka odbędzie sie jak co roku, zmiana może natomiast dotyczyc organizacji.
Czas pokaże,a powrót 14.07.daje chyba dostateczny margines czasowy.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#15
Przepraszam za małe OT, ale ponieważ temat Pielgrzymki się przewinął to zasygnalizuję. (Monika niedługo powinna wrzucić) Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę odbędzie się jednak (po niezbyt długich rozmowach) jako Rowerowego Lublina. W końcu Monika ciągle należy do RL :-D ale... termin Was zaskoczy. :?: :!: Z różnych względów został ustalony na 27czerwca - 1 lipca.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Jurek S napisał(a):Przepraszam za małe OT
Przestań Jurku żartować,bo mam zajady :mrgreen: .Oczekujemy od Ciebie rady i wsparcia ;-) .Dzięki za cenną informację :-D .

W zasadzie to się doskonale komponuje :-> ,pielgrzymi prosto z pielgrzymki do Świnoujścia pozostali 2 lipca z Lublina do Świnoujścia ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#17
W razie czego służę informacjami co można zobaczyć w okolicach Suwałk ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#18
mraugorzata napisał(a):W razie czego służę informacjami co można zobaczyć w okolicach Suwałk
No to pięknie Gosiu,prosimy tu w tym wątku ;-) .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#19
mraugorzata napisał(a):W razie czego służę informacjami co można zobaczyć w okolicach Suwałk ;-)
Suwalszczyzna to jest gdzieś w bok od Warszawy? Arrow https://www.youtube.com/watch?v=m65sBpM ... page#t=318 ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#20
JuraS napisał(a):W zasadzie to się doskonale komponuje :-> ,pielgrzymi prosto z pielgrzymki do Świnoujścia pozostali 2 lipca z Lublina do Świnoujścia ;-) .
Pod warunkiem, że dwa dni na plażowanie przeznaczycie - trzech tygodni urlopu ciągiem na bank nie dostanę :-P
Właśnie złożyłem prośbę o korektę wolnego na pielgrzymowanie - trzymać kciuki :-|
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości