Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawa urlopowa z sakwami 4.07.-17.07.2015.
#41
Januszowi już pisałem;
na dzień dzisiejszy nie mam urlopu 2 i 3 lipca. Teoretycznie będę musiał być w pracy więc na mnie się nie oglądajcie. Pewnie przyjedziemy z Renią PKP no chyba, że "kacowe" wykorzystam :mrgreen: tak czy siak w sobotę z rańca można startować jak dla mnie. (Gdybyśmy jednak na rowerach jechali to jeśli nie dotrzemy na czas na start to na pierwszym noclegu się złapiemy)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#42
Cześć Jureczku ! Proponowany termin wyjazdu 3.07 może pozostać bez zmian. Jestem w kontakcie z Yangiem i przejazd rowerem do Swinoujścia z Częstochowy jest ciągle otwarty.W innej opcji wracam z pielgrzymką do Lublina, mam 1 dzień na ogarnięcie się i 3.07 z Kierownictwem i cała grupą startujemy !!!.
Odpowiedz
#43
Janusz M napisał(a):3.07 z Kierownictwem i cała grupą startujemy !!!.
Zgoda Januszq :-> ,z dniem dzisiejszym jednogłośnie zostałeś wybrany na kierownika :-D .Czyli tak ,Kierownika mamy ,termin wyjazdu ustalony,... aha jeszcze o trasie.
Poniżej trasa przejechana przez Mariusza w trzech różnych wyprawach, ale dla naszej wygody połączona w jedną całość [dzięki Mario ;-) ].I co my tu widzimy ,widzimy 1502 km:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=wowhcsigcfkytfoh
Trochę dużo jak na 14 dni, na wzmiankowaną wyżej pełną rekreację,do 100 km dziennie ,dwa dni na wypoczynek,itd :roll: .Nawet gdy odliczymy km z przeprawy promem Hel-Gdańsk[Mario widzę ,że płynął do Gdyni,może jednak lepiej zrezygnować z przejazdu przez Trójmiasto :?: ],odpuścimy sobie Krynicę Morską[no własnie ,szkoda ją odpuszczać ;-) ] i wyprostujemy trochę ścieżki na Mazurach,to i tak będzie z 1400km. I może nam tych 14 dni nie starczyć.Wyjścia widzę dwa,18.07 to sobota 19.07 to niedziela a więc jedziemy dalej ,jak będą siły i chęci :-> .Albo powrót PKP z Białegostoku,a zyskany czas można wykorzystać na zwiedzanie Mazur i okolic Białegostoku :-D .Ale o tym to już zdecydujemy z kierownikiem w trakcie wyprawy. ;-)
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#44
Jureczq ! Jestem zaszczycony i wzruszony nominacją, ale moje ambicje rowerowe nie sięgają wyżej jak siodełko roweru. A na poważnie gratuluję pomysłu, ciekawej trasy, organizacji , fajnych pomysłów turystyczno-sportowo-rekreacyjnych. Deklaruje pełną subordynację i szacunek Kierownikowi Wyprawy. Miejmy nadzieje, że pogada nie zmusi nas do weryfikacji planów. Lączę wyrazy szacunku dla Kierownicta i jednoczesnie Oraganizatora wyprawy i pozdrawiam janusz M .
Odpowiedz
#45
JuraS napisał(a):I co my tu widzimy ,widzimy 1502 km
Jureczku Mazury są i tak mocno okrojone. W wersji full byłoby pewnie jeszcze +200 km :mrgreen:

JuraS napisał(a):może jednak lepiej zrezygnować z przejazdu przez Trójmiasto
No nie macie wielkiego wyboru. Przy próbie ominięcia Trójmiasta trzeba byłoby dołożyć sporo km. Sieć trójmiejskich DDR jest całkiem, całkiem. https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 4073691506
Uważajcie w Sopocie bo ostatnimi czasy na tamtejszych DDR było ograniczenie do 10 km/h ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#46
mariobiker napisał(a):No nie macie wielkiego wyboru. Przy próbie ominięcia Trójmiasta trzeba byłoby dołożyć sporo km. Sieć trójmiejskich DDR jest całkiem, całkiem. https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 4073691506
Uspokoiłeś mnie trochę Mariuszq ;-) .Dodatkowo mam na myśli płynąć promem Hel-Gdańsk zamiast Hel-Gdynia, co zmniejszy ilość km przez Trójmiasto.
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#47
JuraS napisał(a):Dodatkowo mam na myśli płynąć promem Hel-Gdańsk zamiast Hel-Gdynia, co zmniejszy ilość km przez Trójmiasto.
To zły pomysł. Po pierwsze będziecie musieli się wracać do Sopotu ( https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 7106600994 )
a po drugie być w Trójmieście i nie pyknąć sobie fotki na molo w Sopocie - nie uchodzi :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#48
mariobiker napisał(a):Po pierwsze będziecie musieli się wracać do Sopotu
Tak,oczywiście ,zapomniałem o latarni w Sopocie :-> .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#49
Jureczku jeśli będzie się Wam chciało to możecie w każdej (prawie) latarni poprosić o stempelek - fajna pamiątka :-D
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... iMorskich#
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#50
mariobiker napisał(a):w każdej (prawie) latarni poprosić o stempelek - fajna pamiątka
Faktycznie fajna,ale to już Januszek będzie zbierał stempelki dla całej ekipy,nie chce byc kierownikiem będzie sekretarzem generalnym :-> .
Janusz M napisał(a):Lączę wyrazy szacunku dla Kierownicta i jednoczesnie Oraganizatora wyprawy i pozdrawiam janusz M .
Pozdrawiam sekretarza generalnego i stwierdzam ,że WSZYSCY jesteśmy kierownikami i organizatorami Januszq. ;-)
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości