Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2015-04-11 09:00 tour de Zamość
#11
Smile mam jedno wolne miejsce
Odpowiedz
#12
Jak się jechało koledzy :?: Wiem skądinąd że ,Endriu zrobił sobie wycieczkę ponad 400 kilometrową ;-) .Szesnaście godzin mu to zajęło :-> ,będzie "pudło" na Pięknym Wschodzie :?: :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#13
jakieś zdjęcia czy cuś??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#14
Kóbóś było -minęło.

Było nas trzech
w każdym z nas inna krew...

dalej już znasz.

Mnie osobiście zaskoczyły górki przed Tomaszowem L.- jestem słabiutki, choć spec (białaS) domagał się nogi...

W Majdanie Sopockim fonowaliśmy do el kapitano i Wspólnoty MtB (popasała w Zwierzyńcu- chodzą słuchy ,że jedli rosuł skóry)
Pogoda cudna, plan wykonany.
Było trochę uciechy z pogoni za lisem.
A ,że w mej firmie zarabia się marnie wracałem z czerwonegostawu na własnych gumach i przy okazji wyszło , co miało wyjść- 4 miesiąc - poprzeczka 100 wyżej, czyli 400 przekroczone. Taki sobie zakładzik i postanowionko ( z Marjucho poczynione- dla odstraszenia zmór)
Foty: żadne klik , żadne pstryk, mieliśmy już żenadę i wystarczy.
Odpowiedz
#15
endriu68 napisał(a):W Majdanie Sopockim fonowaliśmy do el kapitano i Wspólnoty MtB (popasała w Zwierzyńcu- chodzą słuchy ,że jedli rosuł skóry)

Nie, jeszcze nie jedli... i jeszcze długo nie jedli :lol: My w restauracji Anna głównie czekaliśmy. A, i jeszcze czekaliśmy. No i jeszcze czekaliśmy. :mrgreen: Polecam restaurację Anna na tę okoliczność - można tam czekać na pociąg, na wiosnę, na lepsze czasy... ;-)
Odpowiedz
#16
endriu68 napisał(a):400 przekroczone
Czyli te skromne 360 km do Kalisza to jak rozumiem jednego dnia machniesz? ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#17
endriu68 napisał(a):Mnie osobiście zaskoczyły górki przed Tomaszowem L.
To pewnie wjeżdżaliście przez Sabaudię :-) Też miałem przyjemność tamtędy jechać - niekończący się podjazd przez las.
Gratuluję 400 km. Ostro wchodzicie w sezon Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości