Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2015-04-11 09:00 tour de Zamość
#1
tour de Zamość, jak w linku
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ouk ... =trackList

start 09:00 rynek Krasnystaw
wyjazd z Lublina 08:15, zbiórka 08:00 Lukoil JPII

jazda sprawna i bez napinki, jeśli będą różne tempa to najwyżej się porozjeżdżamy. Jadę na szosie.

zrzuta na wachę
mam dodatkowe 2 miejsca osobo rowerowa, włącznie ze mną mogą pojechać 3 osoby, jeśli jesteś zainteresowany proszę o konkretne info, podsumowanie i potwierdzenie w czwartek 2015-04-09 20:00
Odpowiedz
#2
paha napisał(a):tour de Zamość
A nie masz zamiaru jechać przez Zamość ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#3
paha napisał(a):jazda sprawna i bez napinki, jeśli będą różne tempa to najwyżej się porozjeżdżamy. Jadę na szosie.
Ponieważ tu każdy ma swoją miarkę chciałbym wiedzieć gdzie jest granica między jazdą sprawną a napinką?
Może planowane tempo lub czas przejazdu.
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#4
trasę zrobić przy świetle dziennym, jak się da to szybciej. Jak się ktoś będzie ociągał to najwyżej wyjadę mu na spotkanie samochodem jeśli będę szybszy.
Odpowiedz
#5
paha napisał/a:
a co mi tam, jadę Wink
mariox napisał/a:
11. Paha (Who Are You?)
Najmocniej przepraszam ,jest dwóch kolegów o nicku paha :?: ,czy łączysz dwie imprezy w jednym dniu :-> :?:
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#6
JuraS napisał(a):paha napisał/a:
a co mi tam, jadę Wink
mariox napisał/a:
11. Paha (Who Are You?)
Najmocniej przepraszam ,jest dwóch kolegów o nicku paha :?: ,czy łączysz dwie imprezy w jednym dniu :-> :?:
Patrząc na podlinkowaną wyżej trasę na gpsies.com paha to haladinho. A czy zaliczy 2 imprezy w jeden dzień ? Zobaczymy ...
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#7
Chyba zrobiłem się sknerus na stare lata. Pojadę z domu i do domu na BiałaS-ie (jak sprawy rodzinne nie przeszkodzą).
Spotkamy się (Rynek 9:00- będę ), później troszkę pod pachami będzie mi waniało, więc pewnie odjedziecie , ale traska ok, więc kuszę się kopiować.
Odpowiedz
#8
Prawdopodobnie będę jeszcze ja i kolega Adam. Mieszkamy w okolicach KrasnegoYorku :oops:
Odpowiedz
#9
mam komplet
Odpowiedz
#10
Ja odpadam. Sobota typowo Nie rowerowa chyba że tylko wieczorkiem zdążę coś zakręcić sam. Pzdr
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości