Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogórze Przemyskie
#21
Ex Driver napisał(a):(...)


Czy to tym pociągiem byśmy jechali ?
Trochę u mnie zmian w tym roku więc jeszcze nie wiem kiedy i jakim pociągiem :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#22
ale namawiacie Smile

mi by pasował następny weekend po BC, bo zaczynam urlop, ale czekam na jakieś konkrety Smile


trzeba będzie zacząć szlifować formę Tongue
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#23
No to teraz dobrze by było gdyby to nie był czerwcowy, świąteczny weekend Undecided
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#24
+1. Bardzo ciekawa propozycja...
Jak tylko termin będzie dograny odpowiednio wcześnie, będę zmuszony przedłożyć Szefowi kolejny wniosek o urlop....
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Odpowiedz
#25
Ale odkopaliście temat :-D
Podtrzymuję swoją wolę udziału, chociaż jak to będzie z urlopem to jeszcze nie wiem :-(
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#26
Tak sobie teraz sprawdzałem połączenia kolejowe z tamtymi terenami, nieco w innym celu - ale mogę podpowiedzieć, że jeżeli wyjazd dojdzie do skutku, to dojazd i powrót pociągiem w przypadku wyjazdu 3-dniowego nie ma sensu - no chyba, że w sezonie letnim pojawią się dodatkowe pociągi o rozsądniejszych godzinach. Bo na chwilę obecną pociąg z Lublina dojeżdża do Przemyśla około 16, a z Przemyśla odjazd jest o 3.30 rano :-) Plus jest taki, że ostatniego dnia odpada problem z pobudką, bo nie będzie sensu kłaść się spać po sobotnim ognisku/grillu ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości