Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobry rower górski do 7500 w lublinie
#21
Gdybym pisal z komputera, uwierz mi ze bym uzywal, ale na telefonie chrome nie ma autouzupelniania, a nie chce mi sie pisac pol godziny jednego posta :-p lenistwo i troche oszczednosc czasu.
#22
Krzysztof.K, ja tylko chcę Ci coś sprostować: mrozo, ma kosę z kimś innym z tego forum mocno związanym z jednym z lubelskich sklepów i niesłusznie poczułeś się urażony posądzeniem o pseudo reklamę. Nie do Ciebie to raczej było - przepraszam za kolegów ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
#23
Nie mam z nikim zadnej kosy ;-) akurat ja jestem bardzo neutralny jezeli chodzi o sklepy, polecam zarowno Bike Boys, Inzynierie, Bike Room, Atol Bike jak i ostatnio nawet Metrobikes (w przypadku napedu), w zaleznosci kto czego szuka.
Oczywiscie nieslusznie kolege posadzilem o podstawione konto, ale po prostu wiele wskazywalo na to, ze tak jest. Ze swojej strony rowniez za to przepraszam ;-)
#24
wysłałem już prośbę od zarządu rowerowegolublina o usuniecie mnie z forum oraz moich wpisów aby problem znikną, nie po to kończyłem AGH zeby w podtekstach ktoś nazywał mnie nieukiem, napisałem wyrażnie że mam problem dysortograficzny, ale niektóży piszą tu bez polskich liter i jest ok

Jeśli chodzi o PANA MROZU to przypomina mi się kawał o kliencie baru który z własna słomka do napojów przyszedł trzymając ją w butach.
#25
jaroO-O napisał(a):nie po to kończyłem AGH
Jak to możliwe mając niespełna 20 lat ;-) :?:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
#26
mrozo napisał(a):Dysortografia, dysleksja i inne dysfunkcje to wymysl psychologow i nauczycieli na obnizenie poziomu jakosci ksztalcenia.
Rozumiem, że znasz wszystkich dyslektyków i dysortografów na Świecie, żeby wyciągać takie wnioski? Może masz na poparcie swojej opinii wyniki jakichś badań naukowych? Może warto byłoby je przytoczyć.
Wyobraź sobie, że znam genialnego w swoim fachu specjalistę, który robi koszmarne byki. Nie daje sobie z tym po prostu rady, a na pewno nie jest leniem. Więc może pohamuj tego typu refleksje i przestań oceniać innych, zwłaszcza tych, których nie znasz. Może wielu nadużywa przywilejów z bycia dyslektykiem, ale na pewno nie wszyscy.
Tak na przyszłość, proponuję mniej naskakiwać na rozmówców na Forum, zwłaszcza nowych. Wielu mędrców jak widzę tu bywa, ale nie każdemu odpowiada sposób w jaki swą mądrość przekazują innym.
Ponieważ dyskusja zeszła na tzw. "off topic", zamykam temat.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości