Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwietniowa MK, 24.04.15, Pl. Litewski, godz. 18.00
#21
Koleżanko Moniko, Lubelscy rowerzyści "czuwają" :-) Twoja ankieta jest już na forum dzięki użytkownikowi qavtan o tutaj:
http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 3866#93866

A jeśli chcesz bliżej poznać "środowisko lubelskich rowerzystów", to dzisiejsza Masa Krytyczna jest najlepszą okazją :-) Nawet nie musisz mieć swojego roweru - jest przecież Lubelski Rower Miejski :-)
Zapraszam !
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#22
Ktoś gdzieś trasę zamieścił?
Bo w trakcie bym dojechał.
Odpowiedz
#23
DeVaK napisał(a):Ktoś gdzieś trasę zamieścił?
Będzie spontan zapewne :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#24
Pierwszy ! Dzięki wielkie. Szkoda, że tak mało nas Smile
Odpowiedz
#25
Chyba drugi. Wielkie dzięki prowadzącym Masę za bardzo przyjemnie spędzone popołudnie. Peleton był pełny humoru dzięki bardzo sympatycznym Paniom. Kilka fotek ode mnie

https://picasaweb.google.com/1170355519 ... directlink
Odpowiedz
#26
Towarzystwo w cechę jak dawniej się mawiało, wieczór,dom, zupa chm... dobranoc!!! :mrgreen:
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#27
Poprawka "w dechę" przeprosinki... :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#28
Dziękuję wszystkim którzy tak piękne popołudnie postanowili spędzić wśród rowerowej braci. Obiecałem, że sprawdzę obecność i... kolega quadrix był jak zapowiedział ale koleżanki Ahaya nie widziałem - nie wiem jak się z tego wytłumaczysz ;-) podpowiem, że lubimy słodycze :-P
Tym razem traska nieco dłuższa ale nikogo chyba nie zmęczyliśmy, pogoda świetna więc czemu nie.
Tematów przewodnich Masy tym razem było kilka - może rozmyło to nieco obrazek. Na szczęście poszło w jakość - jeden przebieraniec ale full profeska. Zobaczcie zdjęcia
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#29
Melduję się i ja. Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas. Spocznij :!: :mrgreen:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#30
To był speszyl dej ;-) Dziękuję wszystkim. Niu dzwonek przetestowany :mrgreen: (sorki Truskafka ;-) ) ananas pyszny :roll: , następnym razem będzie grejpfrut :lol: Do jutra :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości