Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
19 04 2015 patrol tour de zalef
#11
makary napisał(a):Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w nocnto patrolu tour de Zalef dnia 22 04 2015 o godz 20 na zaporę wodną zalewu

Makary załóż nowy temat ustawki bo dla wielu osób temat nieaktualny i może nawet tutaj nie zajrzeć.
I zerknij jak wyglądają nazwy tematu ustawek: "data" "godzina" "miejsce ustawki" "opis"
Fajnie, że wracają Nocne Patrole :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#12
Witam
Wypadła mi awaryjna sytuacja proszę przełóżmy wyjazd na 21 lub jedźcie beze mnie
Jeszcze raz przepraszam
Pozdrawiam Makary
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#13
pojechaliśmy o 20 jedno kółko
http://www.navime.pl/trasa/680874
gps zaczął z opóźnieniem, zamiast na tamie to w lesie więc ze 2km obcięło
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#14
Były 4 osoby. Robimy dziś powtórkę ?
You never bike alone...
Odpowiedz
#15
Ja będę mógł dopiero w następnym tygodniu
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#16
Ok dzis mi chyba nic nie wypadnie tylko może 20:30 lub 21:00 i kierunek marina cienista dąbrowa zalew
Pozdrawiam
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz
#17
Makary, jeszcze nie wiem czy pojade. Napisze jak bede w blokach startowych.
You never bike alone...
Odpowiedz
#18
ja w każdym bądź razie startuję na 21:00 i chyba ze dwa kułeczka strzelę
Mój dziadek mawiał, że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty - przysposobienie obronne, żeby nauczyć się strzelać, i historia, żeby wiedzieć, do kogo. A. Pilipuk - Reputacja 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości