Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie)
#21
Wojtek_Jacek napisał(a):Żałosne. Proszę usunąć ten wątek.

Rozumiem kolego, że nie Jesteś zainteresowany dyskusją w tym temacie?
To fajnie ponieważ ja również.
Widziałeś jak wyglądał w czasie weekendu ShoutBox?
Teraz dopiero piszesz, że to żałosny wątek?
Przecież właśnie dopiero teraz Możesz uwolnić się od tematu (podobnie jak ja i wielu innych użytkowników forum) nie zaglądając tutaj (mam na myśli temat a nie forum).
Inni też przy okazji odetchną :-D
I wyraźnie napiszę jeszcze dla niepotrafiących czytać ze zrozumieniem.
Nie jestem stroną i nie zabieram głosu w wywołanym temacie.
Ułatwiłem jedynie dyskusję bez zakłócania normalnego działania forum.
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#22
Kolego Darku bądź szczery – zakładając temat o takim tytule „Bredzenie o kuromacaniu według...” tworzysz izolatkę dla innych. Domagasz się wolności dla ShoutBoxa – zabraniasz innym wolnej wypowiedzi właśnie tam. Powołujesz się na katechizm i przykazania – ale dla innych, a czy dla siebie. Życzysz coś ... JurkowiS i jego inicjatywie „Wspólnocie”. To wszystko jest OBUŁDNE z twojej strony.
Odpowiedz
#23
[Obrazek: jLZz4Na.gif]
Who Dares Wins
Odpowiedz
#24
Fanatyzm w każdej formie jest zły ;-)
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#25
Danielw78 napisał(a):Fanatyzm w każdej formie jest zły ;-)
Powiedz to samo na granicy Syryjsko-Irackiej - "i z głowy" :-(
Jest super a będzie jeszcze lepiej!
Odpowiedz
#26
Miałem się nic nie odzywać ale jednak postanowiłem się odezwać....
Przez ostatnich kilka tygodni mało mnie było na forum ze względu na moja pracę.. Odpalam forum i widzę ponad 300 postów nie przeczytanych.. Myślę sobie "wiosna pełną gębą" ludziska się rozkręcają dużo się pewnie dzieje... I co widzę??
Jedni mają problemy do drugich "bo kierownica jest made in china bądz made in czajna", jedni są żałośni dla drugich, drudzy nie są dla innych...
Na miłość Boską LUDZIE KOCHANI czy wyście już na głowy poupadali??
Na moje ponad 300 ostatnio przeczytanych postów nie dowiedziałem się nic wartościowego z forum tylko jakieś ciągłe ataki na innego użytkownika. Widzę że ostatnimi czasy forumowicze tak sobie "słodzą" że zastanawiam się czy nie bić na alarm bo część forumowiczów być może ma już cukrzycę...
Przy okazji nasunęło mi się jedno proste pytanie:
Jak tak może być, że człowiek który pełni funkcję na forum RL w sposób haniebny łamie elementarne zasady regulaminu obrażając innego forumowicza, co więcej po chwili żąda przestrzegania regulaminu od niego samego??
Specjalnie nie napisałem do kogo "piję" aby uchronić się przed atakami że się czepiam, absolutnie nie czepiam się zadałem proste pytanie i proszę o prostą i satysfakcjonującą odpowiedz bez rozpisywania postów na kolejne pięć stron..
Moim zdaniem zachowanie kolegi ... jest wręcz naganne i wymaga przeprosin...
Oczywiście jestem już na tym forum jakiś czas i zrozumiałem jak działa ta "machina forumowa" jestem więc przekonany że po tym co napisałem zostanę "pojechany" lawiną postów itd. tak właśnie się dzieje tu na owym forum. "mianowicie cytuj kopiuj- wklej dodaj swoje pięć groszy czasem kompletnie nie na temat ale żeby się coś działo wyślij. Pózniej czytaj kolejne cytaty wklejone przez innych oraz ich pięć groszy." Następnie po przeczytaniu przeszło 300 postów z kilku dni przemyśl sprawę i dojdz do wniosku że zmarnowałem czas czytając przeszło 300 postów kompletnie o niczym...
Z Bogiem kochani....
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Odpowiedz
#27
Trzasek napisał(a):Specjalnie nie napisałem do kogo "piję" aby uchronić się przed atakami że się czepiam, absolutnie nie czepiam się zadałem proste pytanie i proszę o prostą i satysfakcjonującą odpowiedz bez rozpisywania postów na kolejne pięć stron..
Czepiasz się Tongue Nie będzie 5 stron, bo szkoda mi czasu.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#28
Moje drogie Koleżanki i Koledzy z RL, Trzasek napisał to o czym Wam mówiłem na Walnym Zebraniu. A takich sygnałów mam więcej bo nie wszyscy mają odwagę jak Kolega pisać wprost. Jest więc coś na rzeczy. Ja za chwilę piszę ustawkę na niedzielę :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#29
Trzasek napisał(a):Jak tak może być, że człowiek który pełni funkcję na forum RL w sposób haniebny łamie elementarne zasady regulaminu obrażając innego forumowicza, co więcej po chwili żąda przestrzegania regulaminu od niego samego??

Bo widzisz, tutaj użytkownik o nicku §1 pkt 2 jest banowany. ;-)
Niby jest, ale tak jak by go nie było ;-)

To samo można napisać o użytkowniku §1 pkt 6

@Trzasek, jedynie brak doświadczenia pracy w korpofirmie tłumaczy Twoje zdumienie tutejszymi zwyczajami.
W kropo zazwyczaj na ścianie wiszą jakieś cele, wartości którymi kieruje się firma i zazwyczaj są one po to aby sobie wisiały. Z regulaminem forum jest podobnie. Tak, że tego, bez napinki :mrgreen:

PS Czy teraz mogę liczyć na odblokowanie mojego IP? :-( :-( :-(
Odpowiedz
#30
PrażonyRabarbar napisał(a):PS Czy teraz mogę liczyć na odblokowanie mojego IP? :-( :-( :-(
Zablokowałem IP spamera. Jeśli ty założyłeś jakieś konto to też złamałeś regulamin, ale to nieważne. Nie wiedziałem, że to Twoje, masz pecha, że spamer ma takie samo IP. Przekaż mu, że podobne tego typu konta też będą usuwane. A najlepiej to nie pisz już na RL, bo tylko się awanturujesz.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości