Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bredzenie o kuromacaniu według... (wstawcie kogo Chcecie)
#11
Nie znam i nie żałuję. Trzeba było nie zabierać głosu w wątku, w którym nie ma się nic do powiedzenia.

Z pełnym szacunkiem Panie KermitOZ ale forum jest dla wszystkich i można sobie mówić co się chce.....
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością...

https://www.strava.com/athletes/5143301
Odpowiedz
#12
Ja Wam chyba zaraz ten wątek zamknę.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#13
Wojtek_Jacek napisał(a):
KermitOZ napisał(a):
Wojtek_Jacek napisał(a):Żałosne. Proszę usunąć ten wątek.
Ty jesteś żałosny, nie podoba się to nie musisz go czytać.
Moje słowo żałosne - dotyczyło treści napisanej powyżej - nie dotyczyło osoby!!! I tak się zastanawiam jaki to prezes to który sam nie przestrzega regulaminu. Obraża innych - napisałeś jaki ja jestem, a znasz mnie?
§1. Postanowienia Ogólne
[...]
6. Użytkownicy zobowiązani są do zachowania szacunku i uprzejmości wobec innych Użytkowników Forum. Dyskusje powinny przebiegać w formie parlamentarnej, w dobrym tego słowa znaczeniu.

@Wojtek odpuść, tego nie ogarniesz, to jest RL, regulamin jest dla śmiertelników, kary i bany są dla niedzielnych kolarzy. Prezes ma specyficzne poczucie humoru, nie ogarniesz tego. He,he

Trzasek napisał(a):Z pełnym szacunkiem Panie Kermit-OZ ale forum jest dla wszystkich i można sobie mówić co się chce.....

Forum może i tak, ale regulamin już nie wszystkich dotyczy ;-)

mariox napisał(a):Ja Wam chyba zaraz ten wątek zamknę.

Słusznie
Odpowiedz
#14
Pane prezes skoda słów – kto cię wybrał na to stanowisko? To jakaś katastrofa...
Odpowiedz
#15
Wojtek_Jacek napisał(a):Pane prezes skoda słów – kto cię wybrał na to stanowisko? To jakaś katastrofa...
Chcesz obrazić mnie czy przy okazji większość stowarzyszonych osób? Zamilcz lepiej, albo załóż jakiś temat o rowerach.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#16
W temacie:
https://www.youtube.com/watch?v=j7nbMWL8x14&sns=fb
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
Czy ten wątek dotyczy rowerów? Nie. To jest miejsce do obrażania innych. I temu ma to służyć. Dlatego postulowałem zamkniecie. Jako prezes nie dość, że nie łagodzisz sporów to je podsycasz – wystawiasz sam sobie opinię. Podkreślam – z premedytacją wielokrotnie obraziłeś mnie na tym forum. Ludzie niedowartościowani mają problem ze słowem przepraszam – to bardzo godzi w ich ego. Natomiast lubują się obrzucaniu innych epitetami to podnosi ich samoocenę. A swoja drogą wolałbym faktycznie pisać o tematach związanych z rowerami.
Odpowiedz
#18
Wojtek_Jacek napisał(a):Ludzie niedowartościowani mają problem ze słowem przepraszam – to bardzo godzi w ich ego. Natomiast lubują się obrzucaniu innych epitetami to podnosi ich samoocenę.
Jak widzę, tacy ludzie przede wszystkim mają chyba problem z krytyką, która ich dotyka Wink Czy słusznie to niech już ocenią inni forumowicze (najlepiej w swojej głowie), a my rzeczywiście zajmijmy się jazdą, a nie jałowymi sporami, bo z rozmawiania o polityce, religii czy nawet piłce nożnej (w sumie dla wielu jest ona połączeniem jednego i drugiego) jeszcze nic dobrego nie wynikło, przynajmniej nie na tym (w końcu rowerowym!) forum. Pokój z Tobą. Amen.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#19
KermitOZ napisał(a):10. Dotyczących polityki i wszelkich wyborów do władz państwowych i ponadpaństwowych, a także będących agitacją polityczną za danym ugrupowaniem politycznym czy politykiem lub przeciwko niemu.

To zamiast pisać tyle punktów, wystarczył jeden:

"Zabrania się pisania postów które są w jakikolwiek sposób nie zgodne z tokiem myślenia Pana Prezesa Stowarzyszenia RL, a przede wszystkim zabrania się pisania postów które maja na celu irytowanie, denerwowanie, ośmieszania, krytykowanie i deprecjonowanie osoby Pana Prezesa Stowarzyszenia RL."
Odpowiedz
#20
Skąd ja wiedziałem, że dołożysz swojego PzD.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości