Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.04.2015, godz.10.00, LKJ Wąwolnica
#11
Zapowiada się fantastyczna pogoda! Jadę Smile Mam tylko nadzieję, że zdążę dopompować przednie koło Wink Pozdrawiam Smile
Wspólnota na rowerze
Odpowiedz
#12
katarzyna napisał(a):Zapowiada się fantastyczna pogoda! Jadę Smile Mam tylko nadzieję, że zdążę dopompować przednie koło Wink Pozdrawiam Smile
Spróbuj jakoś dojechać, doprowadzić czy innym sposobem dotrzeć na miejsce ustawki, a my już kółeczko dopompujemy :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#13
Ja mam trochę zamieszania ale jest szansa, że dołączę gdzieś w St. Gaju pewnie coś koło 11. Jakby ktoś mi podesłał nr tel. na priw. to będę wdzięczny mogąc się skomunikować Wink
Odpowiedz
#14
Pogoda ma być wspaniała, dlatego też również piszę się na tę wycieczkę :-)
Rowerynka i ja
Odpowiedz
#15
Może będziecie jechać Java Pawła naprzeciw kościoła św Rodziny?
Odpowiedz
#16
Może można gdzieś na ścieżce dołączyć kwadrans po 10?
Odpowiedz
#17
Piotr Owczarz napisał(a):Może będziecie jechać Java Pawła naprzeciw kościoła św Rodziny?
Piotrze, tak by się wydawało że to najprostsza droga, ale ja nie wybieram najprostszych dróg :mrgreen:
Od LKJ jedziemy DDR do Janowskiej, w górę za wiaduktem i w prawo do Starego Gaju, Stasin, Marynin i gdzieś tam :-D
Jeżeli możesz to zjedź na dół Jana Pawła II i spotkaj sie przy mostku na DDR za wiaduktem. My z tego mostku zjeżdżamy na Janowską. Powiedzmy 10.07. Przewiduję 3 min poślizgu na wyjeździe :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#18
To chyba prościej z Lkj ale to miejsce to przed klubem jezdzieckim? Blisko mostku metalowego Bystrzycy?
Odpowiedz
#19
Sprawy dwie. Jeżeli moja Kobieta nr 3 nie wróci odpowiednio wcześnie z Sercańskiego Czuwania Młodzieży nie zdążę na wycieczkę - będę musiał zostać z Kobietą nr 4. Ale zwykle wracały panny z tych wyjazdów około 6.00 - mam nadzieję, że tak będzie i tym razem.
No i tak sobie myślę, że z okolic Tomaszowic chyba będę chciał odturlać się na północny wschód coby obok skansenu (albo dłużej przez Jastków/Snopków) dodom wrócić. Jakoś tak sympatyczniej mi się tamtędy jeździ (może dlatego, że więcej z górki :mrgreen: ).
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#20
Piotr Owczarz napisał(a):To chyba prościej z Lkj ale to miejsce to przed klubem jezdzieckim? Blisko mostku metalowego Bystrzycy?
Na DDR w okolicach tego punktu
https://www.google.pl/maps/place/Lubels ... 0ee2?hl=pl
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości