Strony (5):    1 2 3 4 5   
Piotr O.   26-04-2015, 08:42
#21
Dzięki Dobrze by było tak myślę bardziej oscylować na powrót przed 17 żeby uniknąć frontu z deszczowymi chmurami : http://www.radareu.cz/ Wprawdzie przy wietrze pd-zach powinny pójść na pn troszke od nas http://obserwatorzy.org/ opcja zaznaczona MLCAPE i wektory wiatru) ale potem ma się zmienić na zachodni http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... 0u&id=1209 więc na wszelki wypadek na spowalniacze wziąść więcej "wafelków" :-)
ArtiArt   26-04-2015, 08:54
#22
Wybieram się

Pozdrawiam
ArtiArt
Jurek S   26-04-2015, 08:58
#23
Piotr O. napisał(a):Dzięki Dobrze by było tak myślę bardziej oscylować na powrót przed 17 żeby uniknąć frontu z deszczowymi chmurami
Tak planuję, chociaż taka dodatkowa atrakcja na koniec wyjazdu, dlaczego nie :-P
ArtiArt napisał(a):Wybieram się
Nie wiem czy dasz radę wytrzymać nasze tempo rekreacyjne :-)

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
ArtiArt   26-04-2015, 09:11
#24
Jurek S napisał(a):Nie wiem czy dasz radę wytrzymać nasze tempo rekreacyjne :-)
Jak nie dam rady wytrzymać to puszczę :-P

Pozdrawiam
ArtiArt
mcgyver   26-04-2015, 17:23
#25
Dzięki za wspólne kręcenie. Fajnie było z RL znów pojeździć po latach Wink
Jurek S   26-04-2015, 18:46
#26
Miło było dzisiaj z Wami pokręcić. ;-) Coraz bardziej podobają mi się takie rekreacje kiedy nie ma ciśnienia na prędkości czy dystanse. (chociaż niektórych trzeba było wstrzymywać :-P ) I tym bardziej zapraszam wszystkich niezdecydowanych, bojących się czy sobie poradzą, aby odważyli się na taki całodzienny wyjazd czy na krótsze popołudniowe wypady. Razem wyjeżdżamy, razem wracamy, a w razie awarii zawsze znajdzie się ktoś do pomocy. :-D Można to traktować jako wstęp do bardziej kwalifikowanej turystyki rowerowej gdzie zaczynamy dbać o lepszy sprzęt, wygodne ubranie, itp sprawy.
Podziękowania dla mcgyver-a, który jako tubylec od Nałęczowa pokazał nam parę fajnych ścieżek.
Mam nadzieję, że jak Kasia złapie oddech potwierdzi, że jeździć każdy może i to coraz lepiej :-D
Trochę zdjęć moim psującym się dzisiaj aparatem za chwilę.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
nietutejszy   26-04-2015, 18:56
#27
Po nakazanym przez Najwyższą Instancję Domową czyszczeniu torebuni przed wejściem do domu oraz spłukaniu jakichś 2,5 kg (tak na oko) kurzu powiem tak:

znaczy takSmile

No może niekoniecznie dzisiaj :mrgreen:

No i zaliczyłem dzisiaj pierwszą od kilkudziesięciu chyba lat glebę na bicyklu Confusedhock: - aż ciekaw jestem jak to w obiektywie wyglądałoSmile.

P.S. Aż do dzisiaj powątpiewałem w supersiłę na widok/dźwięk rozszczekanego zębacza z resztkami zerwanego łańcucha - tak szybko to chyba jeszcze nigdy nie jechałem. Ale wizja zębów wbitych w moją kształtną łydkę chyba naprawdę dodała mi mocy.

Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Jurek S   26-04-2015, 19:17
#28
ZDJĘCIA

Dla zainteresowanych, na stronie Canona kod błędu 99: "Jest to błąd ogólny, który może pojawić się z różnych powodów." :evil: Zalecają wyjęcie i zainstalowanie akumulatora.
Dodatkowo (miałeś rację Piotrze) przeczyszczenie styków. A jeżeli to zawiedzie to najbliższy punkt serwisowy :-(
Na forach jest jeszcze taka informacja, że stary obiektyw i zacina się przysłona. No zobaczymy, może będzie okazja żeby kupić nowy obiektyw :-P

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Wojtek_Jacek   26-04-2015, 19:23
#29
Pozdrawiam i już nie mogę się doczekać następnego wypadu. Poniżej link do zdjęć:
https://plus.google.com/photos/11039721 ... 9153?hl=pl
jest troskę powtórek, także można zrobić animacje ;-)

Jednak wiosna jest idealna na rower.
katka   26-04-2015, 19:24
#30
No proszę NIEZAWODNY ARTUR :mrgreen:
Tak bardzo chciał coś wymienić, naprawić, napompować wczoraj no i dzisiaj była okazja :mrgreen:
Ale dlaczego zawsze na Jurkowych ustawkach :?:
PRZYPADEK :?: Confusedhock:
Strony (5):    1 2 3 4 5   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.