Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.04.2015, godz.10.00, LKJ Wąwolnica
#41
Dziękuję Wszystkim uczestnikom za wspaniałą wycieczkę. Tak życzliwych i wyrozumiałych ;-) ludzi nie spotyka się często. Pozdrawiam Wszystkich :-)
Rowerynka i ja
Odpowiedz
#42
Co tu dużo pisać, SUPER się z Wami jeździ!!! :-D Dzięki za miłe towarzystwo, prześliczne ścieżki a przede wszystkim WIELKIE DZIĘKI za pomoc przy kole :-D
Jak dojechał do domu to mój licznik wyświetlił 1001km przejechanych w tym roku. Wspaniale :mrgreen:
Wspólnota na rowerze
Odpowiedz
#43
Miła wycieczka ;-) tempo dobre :-P towarzystwo również :-D krajobrazy wspaniałe 8-) Może warto wyruszać o 9 :?: żeby swobodniej wracać :-) i zdążyć na wieczorną mszę :?: Na szczęście udało się :-P i jeszcze dałem radę spłukać kurz i piasek Confusedhock: z polnych dróg żeby nie było że to jakaś środa popielcowa ... :-) Link do zdjęć (ze smartfona ;-)
https://plus.google.com/photos/11159477 ... v9Xq4Om6fw
Pozdrowienia dla Wszystkich Dzielnych Uczestniczek :lol: i Wytrwałych Uczestników :-P
Piotrek
Odpowiedz
#44
Piotr O. napisał(a):Pozdrowienia dla Wszystkich Dzielnych Uczestniczek
Dzisiaj widziałem się z Katarzyną, żyje :-D . Może coś sama napisze ;-)

Koleżanka napisała, że jakieś pisemka oglądaliśmy ;-) KLIK
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#45
Koleżanka napisała, że jakieś pisemka oglądaliśmy ;-) KLIK[/quote]

He,he to chyba ja Smile Sami Panowie z wielkim zainteresowaniem na coś patrzą, to albo beeee pisemko, albo bro darmowe dają :-P Dzięki za super wyprawę! Chcę więcej!
Wspólnota na rowerze
Odpowiedz
#46
Lipello napisał(a):(...) Sami Panowie z wielkim zainteresowaniem na coś patrzą, to albo beeee pisemko, albo bro darmowe dają :-P (...)

Ojtamojtam - ciekawa dwuchodówka była. O!

Jurek S napisał(a):może będzie okazja żeby kupić nowy obiektyw :-P

Nie chcę Cię martwić, ale jak swego czasu przeglądałem używki dobrych obiektywów EF (pod kątem mojego EOS'a 100) ceny (przez kompatybilność z cyfrą prawdopodobnie) były zniechęcające - nowe EF-S też raczej tanie nie były (chociaż te akurat to nie moja bajka - do "klasyki" nie pasują). A jak już słoik kupować to raczej z tych dobrych bo "KIT'owe" szkło (?) jak sama nazwa wskazuje...
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości