Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.04.2015, 15:30, LKJ
#31
I ja dziękuję za Wasze doborowe towarzystwo. Że tak zacytuję klasyków: Jestem cała zadowolona. :mrgreen: Do następnego! ;-)
Odpowiedz
#32
katka napisał(a):no a po drugie w pracy nie za bardzo miałam na kogo krzyczeć
To prawda ,straszna dyscyplina i opierpapier :-> .W wojsku czegoś takiego nie przeżywałem :mrgreen: .
Ale już ochłonąłem,dzięki Pani Kierowniczko ;-) .Dzięki Wszystkim.Było super.Dobrze ,że jesteście :-D .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#33
Fajna rekreacja połączona z integracją z okazji wiadomej ;-)
Marzenko, jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ;-)
Naszej nowej Koleżanki nie zgubiliśmy, więc wnioskuję, że Ahaya chyba się jeszcze z nami kiedyś wybierze na jakąś ustawkę ;-)
Dzięki za miłe towarzystwo.
Kilka fotek i filmik do obejrzenia
KLIK
Do następnego
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#34
Dzięki wielkie za super ustawkę i świetną atmosferę i jakby się ktoś pytał to ja nie słyszałam żeby kierowniczka na kogokolwiek krzyczała Tongue

Fociaki
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#35
Dzięki za wspólne kręcenie. Było prze-trzepacko, zwłaszcza jak nas inni wyprzedzali na ścieżce rowerowej :-P
Do następnego ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#36
My również dziękujemy za towarzystwo. Musieliśmy się szybko zwijać ale na szczęście dotrwaliśmy do kulminacyjnego momentu ;-) mieszkanie też nie spłonęło więc precedens już za nami teraz będą musiały częściej same zostawać.
Ach, szkoda, ze mnie na tej bramie nie było - już widzę jak Młody rowerem jeździ, żeby tylko mu żonę oddać :mrgreen:
Kilka moich fotek
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#37
katka napisał(a):Nie mogłabym sobie wyobrazić lepszego towarzystwa na debiut
A my lepszej Kierowniczki :-D Jak zawsze z WAMI tyło zajefajnie :mrgreen: Dziękuję.
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#38
Lepszego popołudnia nie mogłam sobie wymarzyć :-D Czasami człowiek musi się potrzepać w doborowym towarzystwie :mrgreen: Uważam, że trzeba robić częściej tego typu ustawki :-D
Kierowniczka dała rade :mrgreen: i nie słyszałam, żeby darła japę :roll: :lol:
Dzięki Wszystkim :-D
Odpowiedz
#39
Jeździć z Wami to "czysta" przyjemność ---> był ślub, była brama :lol:
Dziękuję wszystkim za doborowe towarzystwo. Warto od czasu do czasu zapodawać takie lajtowe ustawki - integracja pełną gębą.
A Kierowniczka, jak to Kierowniczka, musiała czasem przywołać parę osób do porządku - porządek musi być !
Kasiu - berek !
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#40
Wielkie dzięki za wspaniały dzień, super towarzystwo, organizację ( tutaj ukłon w stronę Kasi) . Naprawdę było fajnie. Kilka zdjęć .

https://picasaweb.google.com/1170355519 ... =directlin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości