Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odblaskowe szelki rowerowe
#11
Z uwagi na ilość zamówionych sztuk zadzwoniłem do producenta. Szt wychodzi 21 pln + przesyłka. Pozostałą kasę powysyłam na konto po przyjściu przesyłki.

Uwaga: ZAMYKAM LISTĘ. Szt 12. osób 8 Pozdrower i czekam na przelewy.
Odpowiedz
#12
Wysłałem na priv, ale jak możesz to jeszcze jedną sztukę??? :-> :-> :->
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#13
Szkoda, że nie udało się Krzyśkowi na ten wspólny zakup. Ale obiecuję, że za około miesiąc zorganizuję kolejną paczkę. A w zasadzie to co mi szkodzi już teraz się tym zająć. Niniejszym jeżeli ktoś ma ochotę na takie szelki to zbieram kolejne zamówienie. A tym czasem PACZKA w drodze.

PS. Dotarły. Pierwsze już rozdysponowane. Ktoś coś? Jutro jeżdżę na dwóch kółkach po południu ok 17.... może ustawka szelkowa?
Odpowiedz
#14
Noorbi napisał(a):(...)Ktoś coś? Jutro jeżdżę na dwóch kółkach po południu ok 17.... może ustawka szelkowa?

Hmmmpyrympympympym... Może będziesz gdzieś w okolicach Czechowa? Ewentualnie gdzie indziej ale miałbym czas tylko na krótkie spotkanie i przechwycenie "towaru" :-) .
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#15
Jeżeli nic się nie zmieni to jutro jestem uziemiony do 13-tej na Felinie w okolicach biblioteki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości