Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Piknik Rowerowy w Nasutowie
#1
[Obrazek: duzy.jpg]

Już 9 maja (sobota) będzie organizowana kolejna edycja Europejskiego Pikniku Rowerowego w Nasutowie. To jest już "stała" impreza rowerowa, w którą Stowarzyszenie Rowerowy Lublin mocno się angażuje :-) Jak zwykle, będzie mnóstwo atrakcji Smile
W związku z tym, nie zawiedźmy głównego organizatora, czyli Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Lublinie i wesprzyjmy imprezę uczestnictwem swoim i naszych bliskich, znajomych, itp.
Mam też prośbę, by zgłaszały się od nas osoby chętne do pomocy przy zabezpieczaniu trasy przejazdu (już kilka osób wyraziło taką chęć, ale proszę jeszcze w tym wątku to potwierdzić).

Trasa przejazdu: wyjazd spod Galerii Olimp do Elizówki drogą dla rowerów (DDR wzdłuż Spółdzielczości Pracy), a następnie drogami publicznymi - z Elizówki do Dysa i z Dysa do Nasutowa. Trasa w jedną stronę liczy 13 km.

W tym roku impreza będzie startowała z parkingu przy C.H. Olimp o godz. 12.00.
Ale proponuje przybyć już ok. 11.30, zwłaszcza osobom zabezpieczającym trasę.

UWAGA ! By wziąć udział w Pikniku należy dokonać rejestracji: wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: <!-- e --><a href="mailto:rodm@rodm-lublin.pl">rodm@rodm-lublin.pl</a><!-- e -->, faxem na numer 81 534 61 92 lub przynieść osobiście do Fundacji, która mieści się przy ul. Przechodniej 4 (Pałac Parysów II piętro)

Zgłoszenia będą przyjmowane do 6 maja do godziny 15.00. Pierwszych sto osób otrzyma opaski odblaskowe.
W programie imprezy przewidziano następujące atrakcje:

- przejażdżka wozami po Kozłowieckim Parku Krajobrazowym
- wystawa ciekawych pojazdów
- warsztaty bębniarskie
- gry i zabawy dla całej rodziny
- kącik malucha (malowanie twarzy, gry i zabawy animacyjne)
- poczęstunek (bigos nasutowski, kiełbaski z grilla, papryka faszerowana i inne)

Szczegóły imprezy tutaj: http://www.rodm-lublin.pl/2015/022.php

Rok temu było tak:
http://www.rodm-lublin.pl/2014/050.php
http://forum.rowerowylublin.org/viewtopic.php?t=8476

Zapraszam do licznego przybycia !
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#2
Służę pomocą :-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#3
Zgłaszam się do pomocy zgodnie z umową, proszę o dalsze instrukcje :?: Idea :!: :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#4
Rado napisał(a):Mam też prośbę, by zgłaszały się od nas osoby chętne do pomocy przy zabezpieczaniu trasy przejazdu
Radeczq możesz na mnie liczyć :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
to jest fajna impreza, polecam wszystkim niezdecydowanym Big Grin
Odpowiedz
#6
radzik napisał(a):to jest fajna impreza, polecam wszystkim niezdecydowanym Big Grin
Sobie też??
Jakub.P
Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wybitnym sportowcem. - Marco Pantani
Odpowiedz
#7
To i ja jestem chętna do pomocy :mrgreen: myślę, że reszta ptactwa przyfrunie ze mną :mrgreen:
Odpowiedz
#8
Eliza napisał(a):myślę, że reszta ptactwa przyfrunie ze mną :mrgreen:
Drobiu ;-) nigdy za wiele.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#9
Rado napisał(a):Drobiu nigdy za wiele.
To ja poproszę skrzydełka z grilla :mrgreen:
Przepraszam nie mogłem się powstrzymać ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#10
Eliza napisał(a):To i ja jestem chętna do pomocy :mrgreen: myślę, że reszta ptactwa przyfrunie ze mną :mrgreen:
+1 :mrgreen:
mariobiker napisał(a):To ja poproszę skrzydełka z grilla
a ja myślałam, że wolisz piersi w panierce Confusedhock:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości