Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.05.2015, g.7:20, DWORZEC GŁÓWNY PKP DO PARCZEWA
#1
Chcą przywitać naszych Panów na mecie "Pięknego Wschodu" jedziemy do Parczewa. Jak w temacie, szynobus odjeżdża o 7:43 z dworca głównego PKP. W Parczewie jesteśmy zgodnie z rozkładem 8:48. W zależności od tego na jakim etapie będą Panowie, możemy sobie jeszcze zrobić wycieczkę do Siemienia, albo grzecznie poczekamy na Nich na mecie. Po wszystkich formalnościach, wracamy do Lublina na kołach z takim jednym "Rebusem" ;-) Kto wie może jeszcze inne "Rebusy" się przyłączą :-P Także zapraszam :mrgreen:
Odpowiedz
#2
a o której mniej więcej planowy jest przyjazd zawodników z RL? Na metę?:> ja na 99 % pojawię się w Parczewie ale właśnie pytanie jest na która aby nie być za wcześnie Smile
Odpowiedz
#3
Tomku, wszystko zależy o której Panowie będą startować w sobotę, bo cały czas są jakieś wątpliwości :roll:
Niby ma być to godzina 10 w sobotę, ale na pewno będzie wiadomo w piątek po 18.
A przyjeżdżać będą różnie. Wiem, że Mariobiker planuje zrobić traskę w 25 godzin.
Odpowiedz
#4
katka napisał(a):Po wszystkich formalnościach, wracamy do Lublina na kołach z takim jednym "Rebusem"
Później skrzydełka, piersi (bez panierki :mrgreen: ) i pewnie dam radę ;-)

katka napisał(a):A przyjeżdżać będą różnie. Wiem, że Mariobiker planuje zrobić traskę w 25 godzin.
Taki jest plan a co z tego wyjdzie to zobaczymy w niedzielę ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Nie mogę przegapić takiego wydarzenia :mrgreen:
Będę :-D
Odpowiedz
#6
+1 :-)
Smile)))
Odpowiedz
#7
Ponoć ma być pogoda. Jadę , jakaś ochrona musi być :-)
Odpowiedz
#8
Cytat: Jadę , jakaś ochrona musi być Smile
Lepszej ochrony nie mogłyśmy sobie wymarzyć :mrgreen: Bójta się wszyscy złoczyńcy, co czyhata na nasze cnoty :roll: :mrgreen:
Odpowiedz
#9
Eliza napisał(a):Bójta się wszyscy złoczyńcy, co czyhata na nasze cnoty :roll: :mrgreen:
Na co? Confusedhock: Skont? Confusedhock: ;-) :mrgreen:
Odpowiedz
#10
katka napisał(a):
Eliza napisał(a):Bójta się wszyscy złoczyńcy, co czyhata na nasze cnoty :roll: :mrgreen:
Na co? Confusedhock: Skont? Confusedhock: ;-) :mrgreen:
O rety :mrgreen: Jestem o 7 na dworcu.
[Obrazek: u17062y2016v3.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości