Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#1
Witam serdecznieSmile

Kilka info o zbliżającej się VII Lubelskiej Pielgrzymce Rowerowej na Jasną Górę:

Termin tegorocznej pielgrzymki: 27.06-01.07.2015 (sobota- wyjazd, środa-powrót)
Hasło Pielgrzymki: "Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię"
Zapisy na Pielgrzymkę: od 6 maja (od godz. 00:00)

Więcej szczegółów dotyczących tegorocznej Pielgrzymki: warunki uczestnictwa, regulamin, program - znajdziecie na naszej stronie: www.pielgrzymka.rowerowylublin.org

Zachęcamy do poszukiwania drobnych sponsorów pielgrzymkowych. Pewnie i Wy i Wasi znajomi posiadają firmy i 300-400 zł. w formie wody, batonów - byłoby możliwe do zrealizowania. Pamiętajcie, że przedstawiciele sponsora wchodzą na listę w pierwszej kolejności i jako pierwsi przechodzą z List Rezerwowych. Czekam na info od Was w tej kwestii.

Wszystkich tych, którzy nie mieli jeszcze okazji z nami pielgrzymować i chcą wypróbować swoich siły w jeździe w grupie w tempie pielgrzymkowym - zapraszamy na przedpielgrzymkowe ustawki "Wspólnoty w drodze" , które znajdziecie na forum.

Z ubiegłorocznych doświadczeń wiemy, że miejsca pielgrzymkowe rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, więc pamiętajcie o dniu ruszenia zapisów, czyli 6 maja.

Wszystkich stałych Pielgrzymów i tych jeszcze niezdecydowanych zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania! Smile
orientuj...
Odpowiedz
#2
Witaj! Mam pytanie; jak mogę sprawdzić czy " załapałem się " na listę pielgrzymkową ponieważ korzystam okazjonalnie ze służbowego komputera. Jak możesz to puść sygnał na 513 043 049 oddzwonię lub e-mail, a do godz. 15:00 :->
pzdrawiam Krzychu.c.m
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#3
Cytat:Witaj! Mam pytanie; jak mogę sprawdzić czy " załapałem się " na listę pielgrzymkową ponieważ korzystam okazjonalnie ze służbowego komputera. Jak możesz to puść sygnał na 513 043 049 oddzwonię lub e-mail, a do godz. 15:00 :->
pzdrawiam Krzychu.c.m
kwestia już jasnaSmile

Zostały jeszcze jakieś 4 miejsca..także kto zainteresowany - pośpieszcie sięSmile
orientuj...
Odpowiedz
#4
Stan na 12.41 - 1 miejsce. Ale tworzę listę rezerwową. W tamtym roku był duzy ruch na listach. Ok. 30-35 osób zrezygnowało z pierwotnej listy.
Odpowiedz
#5
Widzę, że można pisać jako gość :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#6
Jurek S napisał(a):Widzę, że można pisać jako gość :->
No wiesz, dla Ciebie jesteśmy zrobić dużo ;D
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Ktoś może coś wie, czy tworzy się jakaś grupa, która ma zamiar wracać na rowerach?
Cztery kółka potrafią poruszyć ciało, ale dwa ruszają dusze.
Odpowiedz
#8
Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników VII Pielgrzymki na spotkanie pielgrzymkowe
w dniu 21.06. br. (niedziela)
o godz. 19.00
w Kościele bł. P.J. Frassatiego , ul. Skierki 12.
orientuj...
Odpowiedz
#9
Wszystkim uczestnikom tegorocznej Pielgrzymki życzę szerokości, wiatru w plecy, wiary we własne siły (zwłaszcza na podjazdach) a przede wszystkim duchowej odnowy. Żałuję, że mnie nie będzie z Wami :-(
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#10
I pojechali :-D
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... JasnaGore#
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości