Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Lubelska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę
#21
Popielgrzymkowy kurz już opadł ale ja miałem później jeszcze urlop w większości z dala od mediów i elektroniki dlatego dopiero teraz moje podziękowania:
Zacznę od Jurka i Moniki. Drodzy każdy z nas jest zajęty, zalatany itd ale Wam chciało się bardziej niż innym. Zwłaszcza Monika która miała ważniejsze wydarzenia w niedalekiej perspektywie. (Moniko nie żegnaj się tak z naszą pielgrzymką - wierzę, że w przyszłym roku dojedziecie wspólnie w odpowiednim momencie pod Katedrę... ) Wielkie dzięki za to, że ogarnęliście to całe przedsięwzięcie kolejny raz.
Dziękuję wszystkim uczestnikom a w szczególności grupie siódmej za wspólne kręcenie i niepowtarzalny klimat tegorocznej pielgrzymki.
Jeśli jeszcze są chętni do oglądania zdjęć to
tu są moje selekcja nigdy nie jest wystarczająco ostra bo zawsze zostaje ich za dużo (ostrzegałem :-P ) ale niech już tak zostanie.
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#22
Yanq napisał(a):Jeśli jeszcze są chętni do oglądania zdjęć to
tu są moje selekcja nigdy nie jest wystarczająco ostra bo zawsze zostaje ich za dużo (ostrzegałem :-P ) ale niech już tak zostanie.

Z przyjemnością obejrzałem ...na razie do 200-setnego zdjęcia :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#23
https://plus.google.com/photos/+JanSawi ... 2333811704

Janku, akurat tam mnie wtedy nie było :-) Ale byłem po lewej stronie tego zdjęcia:

https://plus.google.com/photos/+JanSawi ... 2333811704
Znaczy się spałem w domu ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#24
Wielkie podziękowania dla Janka za dokumentowanie VII Pielgrzymki, szacun!!! :-) Trzeba nadmienić,że bez Jurka i Moniki trudno byłoby sobie wyobrazić jej organizację. Bez naszych duszpasterzy też by nic nie było. Wszystkim należą się wyrazy uznania za atmosferę jaką stworzyli w drodze do Matki Boskiej. ;-)
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości