Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01.05.2015, godz.14.30, LKJ
#11
Rzeczywiście, pogoda nie jest pewna. Jeżeli w piątek będzie nie-wyjazdowa to ja jestem zdecydowany jechać w sobotę. Czas i miejsce to samo.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#12
Jurek S napisał(a):Jeżeli w piątek będzie nie-wyjazdowa to ja jestem zdecydowany jechać w sobotę.
A gdzie się podział nieprzemakalny Jurek S który był gotowy jechać w każdą pogodę? ;-) Arrow objazd trasy pikniku w Nasutowie AD 2014 :-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#13
nietutejszy napisał(a):Piotrze!!!
Mówiłem Ci żebyś dobrą prognozę znalazł :mrgreen:
Znalazłem. Nie wiem jakim cudem ale te większe chmury chyba skręca obok Lublina i będzie mniej deszczu wiec sprawdźcie około 10 prognozy i jakby co dobrych wiatrów na rekonesansie życzę:-).
Odpowiedz
#14
Piotr O. napisał(a):
nietutejszy napisał(a):Piotrze!!!
Mówiłem Ci żebyś dobrą prognozę znalazł :mrgreen:
Znalazłem. Nie wiem jakim cudem ale te większe chmury chyba skręca obok Lublina i będzie mniej deszczu wiec sprawdźcie około 10 prognozy i jakby co dobrych wiatrów na rekonesansie życzę:-).


No. I żeby mi to było przedostatni raz :-D . Na to konto jadę ochlapać ździebko rowerek (kurteczka - sam nie wierzę, że to napisałem).
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#15
damian.s napisał(a):A gdzie się podział nieprzemakalny Jurek S który był gotowy jechać w każdą pogodę?
Rzeczywiście, trzeba wrócić do tego co było dobre :lol:

edit.
Póki co to ciągle aktualne :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Aby nie było, że ustawka nie zaliczona – https://plus.google.com/photos/11039721 ... 1211520113
Dziękuję za wspólny przejazd.
Odpowiedz
#17
Baaaardzo fajna pokrętka :mrgreen: . Zwłaszcza etap terenowo-leśny. Jedynie brak grilla nie pozwolił domknąć rekonesansu :lol: .

P.S. Jak wezmę aparata to mam już pomysł na zdjęcie z trzema takowymi (tudzież ich operatorami)... tylko będzie jeszcze potrzebny czwarty (choćby w telefonie). No i nie wiem czy po usłyszeniu szczegółów Jurek się zgodzi na udział ;-) .
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#18
Prawdziwa rekreacja jak widać na zdjęciach :-D . Ale trasa jest wymagająca ze względu na rozjeżdżone drogi, liczne korzenie czy zwisające gałęzie. Będę musiał zrobić wyraźne zastrzeżenie przy przydziałach do grup, żeby później nie było płaczu. A jak będzie po opadach to będzie niezła zabawa :-P
Pozdrowienia dla Marka marecky-ego , którego spotkaliśmy na powrocie przy zalewie.
Podziękowania za wspólną jazdę.
Co Ty knujesz Piotrze? :->
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#19
Link do trasy poniżej:


https://drive.google.com/file/d/0B6D2Z5 ... sp=sharing


i dzięki serdeczne za przejażdżkę Smile
Krzysiek (Mixtur)
______________________
WSPÓLNOTA NA ROWERZE
Odpowiedz
#20
Dzięki Jurku za chwilę (dosłownie :-) ) wspólnej jazdy. Wiesz, od dwóch tygodni nie jeździłem więc jakoś nogi same się rwały do jazdy i nie było jak zwolnić :-P

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości