Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bieszczadzka Pętla.
#1
Korzystając z zaproszenia Krzyśka_63 opracowaliśmy razem z Damianem ,plan "Bieszczadzkiej Pętli",na majówkę 2015 ;-) .Jednak i Damian i Janusz nie mogli pojechać ale plan zrealizowaliśmy z Krzychem.c.m :-D .Trochę obawiałem się bieszczadzkich podjazdów :-> ,ale daliśmy radę.Było warto się męczyć :-P ,aby popatrzeć na cudowne ,majowe krajobrazy ;-) w tym najbardziej dzikim zakątku Polski .
Dzięki Krzysiu za zaproszenie i gościnne przyjęcie ;-) .Ukłony i podziękowania dla żony i córki ,szczególnie za pyszne posiłki ;-) .
Szczególne podziękowania dla mojego towarzysza górskich wspinaczek Krzycha.c.m :-D .
https://plus.google.com/photos/10762297 ... 8418706545
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#2
Fajna trasa ,jechałem w zeszłym roku,ale nie spotkałem Salamandry ;-)
http://www.strava.com/athletes/3665850
Jest źle gdy nie jeździ się Big Grin


Odpowiedz
#3
Zazdroszczę wyjazdu, Pal licho te podjazdy, widoki rekompensują cały wylany pot Smile. Rezerwat Krywe jest świetny, San w tamtym miejscu można powiedzieć magiczny Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#4
Zazdraszczam ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#5
Piękny wyjazd Panowie. Też zazdraszczam. Szkoda tylko, że będąc tak blisko nie zaliczyliście podjazdu na Kalwarię Pacławską.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#6
Danielw78 napisał(a):Fajna trasa
truskafka napisał(a):Pal licho te podjazdy, widoki rekompensują cały wylany pot
mariobiker napisał(a):Zazdraszczam
;-) :-D
Rado napisał(a):Szkoda tylko, że będąc tak blisko nie zaliczyliście podjazdu na Kalwarię Pacławską
Radku,po zjeżdzie z Arłamowa prawie już widzieliśmy podjazd na Kalwarię Pacławską,ale było już po godzinie dziewiętnastej ,chciało nam się spać :-> ,pojechaliśmy więc w drugą stronę :mrgreen: .
Pozdrawiam,
Jurek
Odpowiedz
#7
Ech... Panowie... aż się łezka w oku kręci Cry z zazdrości.
Ale rekonesans zrobiony, to teraz trzeba jakąś oficjalną zrobić, a nie się tajniaczyć ;-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#8
No tak, podjazdy do pozazdroszczenia - gratuluję!
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#9
To mówicie Panowie, że jakies podjazdy mieliście? :-P
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#10
JuraSie dzięki za wspólną wyprawę, która bez wsparcia Krzyśka63 i Jego wspaniałych kobiet by się nie odbyła. :-o Co do sarkazmu JurkaS dotyczącego podjazdów .... a nic darujmy sobie, kilka fotek umieszczę w środę. Jeszcze raz dziękuję :-)
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości