Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Widok forum
#21
Prośba do osób stowarzyszonych o sprawdzenie, czy działa forum wewnętrzne. Jak komuś nie działa, niech pisze na priv.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#22
Marioxa ruszyło sumienie i naprawił. Zuch chłopak! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#23
Tak to już jest, z reguły rzadko ten co psuje to potem naprawia, więc musiałem to zrobić ja ;-)
Ale w sumie awaria była pożyteczna, bo Maciek obiecał, że do końca maja zrobi upgrade Forum do nowszej, lepszej wersji. Wprawdzie obiecuje to już od dwóch lat ;-) ale ja jestem zdania, że jak facet coś obiecuje to w końcu to zrobi i nie trzeba mu o tym przypominać co pół roku :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#24
mariox napisał(a):Maciek obiecał, że do końca maja zrobi upgrade Forum do nowszej, lepszej wersji
Jak zwykle coś pokręciłeś. Mówiłem, że jak nie zrobię do końca maja to później na pewno nie zrobię bo nie będę mieć czasu. ;-)

mariox napisał(a):jak facet coś obiecuje to w końcu to zrobi i nie trzeba mu o tym przypominać co pół roku
Tu w drodze wyjątku mogę się z Tobą zgodzić. ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#25
MaciekNP napisał(a):
mariox napisał(a):Maciek obiecał, że do końca maja zrobi upgrade Forum do nowszej, lepszej wersji
Jak zwykle coś pokręciłeś. Mówiłem, że jak nie zrobię do końca maja to później na pewno nie zrobię bo nie będę mieć czasu. ;-)
Maciuś, dokładnie to samo było chyba dwa lata temu: że jak nie zrobisz do (też chyba) maja, to nie dasz rady :-).
Chyba założymy Ci grupę wsparcia i będziemy dopingować. Jak widziałeś fotki z nocnej dychy czy z maratonu niedzielnego, to zauważysz, że potrafimy to robić ;-). A potem Cię zapytamy, czy takim fajnym Dziewczynom, jak nasze wypada Ci odmówić? ;-) Jeszcze Weronikę wciągniemy w projekt :-P
No więc jak, Kolego Administratorze? Pomożecie? ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#26
mariox napisał(a):dokładnie to samo było chyba dwa lata temu
No widzisz, miałem rację! ;-)

mariox napisał(a):założymy Ci grupę wsparcia i będziemy dopingować
No dobrze, dodam ten brakujący numer rachunku na stronie stowarzyszenia. ;-)

mariox napisał(a):A potem Cię zapytamy, czy takim fajnym Dziewczynom, jak nasze wypada Ci odmówić?
Cały Mariox, jak zawsze kombinuje na kogo by tu zrzucić odpowiedzialność! ;-)
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości