Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
V Rodzinny Rajd Rowerowy - Lublin z rodziną 17 maja, godz.12
#11
Yanq napisał(a):Elizka a my z Tobą - słuchaj dobrze to może usłyszysz nasz doping trzymamy kciuki
mariobiker napisał(a):Elizka czymam kciuki
Dzięki Skarbeluszki moje koffane ♥ ♥ ♥ :mrgreen: Koleżanka Radzik choć nie przyzna się do tego, też dziękuje :mrgreen:
Odpowiedz
#12
Powodzenia ,życzę pudła. :-)
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#13
Nie, no bardzo fajnie, drodzy Koleżanki i Koledzy, mistrzowie odejścia od tematu :mrgreen:
Ja również dołączam się do życzeń wszystkim biorącym jakiś udział w jakichś zawodach :-P
A tak w ogóle to pozostałych zapraszam na Rajd Rodzinny :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#14
Jurek S napisał(a):Nie, no bardzo fajnie, drodzy Koleżanki i Koledzy, mistrzowie odejścia od tematu
Zaraz tam mistrzowie :mrgreen:

Jurek S napisał(a):A tak w ogóle to pozostałych zapraszam na Rajd Rodzinny
Jureczq na pewno ktoś się przyturla ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#15
mariobiker napisał(a):Jureczq na pewno ktoś się przyturla ;-)
I przyturlali się. :mrgreen:
Na Rowerowy Lublin zawsze można liczyć. Podziękowania dla Rado, Lecha, Marka, Krzysia, Janka i Wojciecha za pomoc przy ogarnianiu rajdu i mojej trasy terenowej.
Tutaj trochę zdjęć z hardcorowej trasy :-P
https://plus.google.com/photos/10397278 ... 7243965809

A specjalne podziękowania jeszcze napiszę :lol:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#16
Również dziękuję za miłe towarzystwo :-)
Mimo, że pogoda niezachęcająca ... to w imprezie - tak na oko, uczestniczyło jakieś 100 osób (kto zna dokładniejszą liczbę, to proszę mnie poprawić).
Wszystkie grupy dotarły na Słoneczny Wrotków, gdzie czekały atrakcje ... najlepszą dla ekipy RL była oczywiście "nyska" :lol: - zdjęcia wszystko "wytłumaczą".
Nie lada niespodziankę na imprezie zrobił nam swoją obecnością - Piotrekgp :!: - żyje i ma się dobrze :lol:
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#17
Niestety pogoda wystraszyła większą liczbę uczestników. Odważni za to mogli zgarnąć więcej nagród. RL dopisał i całkiem okazale się prezentował. Byli nawet na scenie Smile a tu zdjęcia: https://plus.google.com/110397210728192 ... 65wZSYfJUE
Odpowiedz
#18
Dzięki za przejazd! Miło było pokręcić się trochę po dróżkach polnych i leśnych w miłym towarzystwie. Może pogoda straszyła, ale za to było ciekawie! No i cieszę się, że mogłem wziąć udział w podziękowaniach :->
"It's not the kill
It's the thrill of the chase"
Odpowiedz
#19
Nie ma złej pogody, są tylko źle ubrani rowerzyści; miło było Was spotkać :-P
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#20
Było jak zawsze zacnie :-D a najważniejsze, że niespodzianka się udała :mrgreen:
https://picasaweb.google.com/1161054944 ... 17Maja2015
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości