Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Nadbużański Rajd Rowerowy
#51
mariobiker napisał(a):
MindEx napisał(a):Mariusz - Twoja trasa ma jeden atut - jest w większości dobra jakościowo
I to jest atut nie do przebicia ;-) A jeśli chodzi o natężenie ruchu to o tak wczesnej porze nie spodziewam się tłumów.

no tak. nie pomyślałem o godzinie wyjazdu. o tej porze to faktycznie będziesz większość leciał sam. a jak ludzie wyjadą samochodami, to już pewnie będziesz za Włodawą, gdzie najlepszy asfalt jest na ścieżce Green Velo Smile

Przy okazji informacja dla nocujących w świetlicy: noclegi są prawdopodobnie płatne - ok. 10 PLN/osoba/noc, ale szczegóły powinienem znać w sobotę, jak uda mi się spotkać z przedstawicielem stowarzyszenia, które zarządza tym przybytkiem.
Odpowiedz
#52
Kto ma zamiar się poturlać szynobusem w piątek? O której start z Lublina i ewentualnie o której ten szynobus mógłby być w Lubartowie?
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#53
truskafka napisał(a):Kto ma zamiar się poturlać szynobusem w piątek? O której start z Lublina i ewentualnie o której ten szynobus mógłby być w Lubartowie?
Asia jest kilka osób :-D , wstępnie szynobus z Lublina jest 15:38, w Lubartowie o 16:15, a w Parczewie 16:47. Także dajesz :mrgreen:
Odpowiedz
#54
Niestety nie pojadę. Po dzisiejszym dzwonie jestem poobijany i nie dam rady :-( . Przepraszam.
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#55
MindEx napisał(a):Przy okazji informacja dla nocujących w świetlicy: noclegi są prawdopodobnie płatne - ok. 10 PLN/osoba/noc, ale szczegóły powinienem znać w sobotę, jak uda mi się spotkać z przedstawicielem stowarzyszenia, które zarządza tym przybytkiem.

Czy jakieś miejsce pod namioty jest przewidziane?

Pozdro
Pozdrawiam
Odpowiedz
#56
aqu napisał(a):Czy jakieś miejsce pod namioty jest przewidziane?
Tak, ja w zeszłym roku spałem w namiocie.
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#57
Rado napisał(a):
aqu napisał(a):Czy jakieś miejsce pod namioty jest przewidziane?
Tak, ja w zeszłym roku spałem w namiocie.

Super. Spróbuję zmontować ekipę z sakwami. Jak sie uda to w piątek szynobusem 15:38 do Parczewa i dalej na kołach Smile
Pozdrawiam
Odpowiedz
#58
Nie dam rady ogarnąć logistycznej strony tego przedsięwzięcia także bawcie się ładnie i do zo na Święcie Roweru w Lubartowie za dwa tygodnie Smile
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#59
kilka wiadomości:

1. trasa: w większości terenowa. będą drogi polne, leśne, łąki, bezdroża, trawy wyższe od roweru, jakiś tatarak czy coś, troszkę piasku. będzie też asfalt Smile
2. noclegi: w świetlicy Stowarzyszenia "Bużanie" będą BEZPŁATNE. należy tylko mieć własny śpiwór lub pościel. Liczba ograniczona. Trzeba się zapisywać, pisząc na rajd.nadbugiem[at]gmail.com (do czwartku wieczorem); w namiotach będzie można nocować w okolicy świetlicy. bezpłatnie. dostęp do sanitariatów w świetlicy również za darmoszkę.
3. po rajdzie, tradycyjnie, członkowie Stowarzyszenia "Bużanie" będą sprzedawali w atrakcyjnych cenach pyszne żarcie z grilla, kartofle z parnika, chłodnik, a także jakieś naleweczki i inne napitki. może będą też pierogi. także ze sobą brać wiele nie trzeba. nie będzie jednak piwa. więc jego zakup trzeba ogarnąć we własnym zakresie.
Odpowiedz
#60
MindEx napisał(a):trasa: w większości terenowa. będą drogi polne, leśne, łąki, bezdroża, trawy wyższe od roweru, jakiś tatarak czy coś, troszkę piasku. będzie też asfalt Smile
Czy dam radę przejechać taką trasę :roll: :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości