Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Nadbużański Rajd Rowerowy
#71
MindEx napisał(a):Jak będę na miejscu, to pewnie już Wy tam będziecie dawno Big Grin
Ale wtedy tego "TAM" może już nie być :lol:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#72
Zwolniło się u mnie jedno miejsce w samochodzie.
Wyjazd sobota rano a powrót też w sobotę ale nie wiem o której.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#73
Prośba do posiadaczy forumowych koszulek RL - weźcie je na Rajd - w sobotę podczas Rajdu będziemy dobrze się w nich prezentować, niech rządzi pomarańczowy :!: :-P

edit: jednak będziemy spać w świetlicy - będzie więcej miejsca w sakwach ;-) - biorę boom-boxa + disko-błysko :-)
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#74
Rado napisał(a):Prośba do posiadaczy forumowych koszulek RL - weźcie je na Rajd - w sobotę podczas Rajdu będziemy dobrze się w nich prezentować, niech rządzi pomarańczowy :!:
Nie ma innej możliwości :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#75
Ech te prognozy :!:
Ja zimowe spodnie podarłem pod Horodłem i następne planowałem dopiero koło października kupować a tu na progu lata są potrzebne :mrgreen:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#76
Yanq napisał(a):Ech te prognozy :!:
Niskie temperatury da się jakoś przeżyć ;-) ale jazda w deszczu odbiera całą przyjemność z nabijania kolejnych kilometrów Undecided
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#77
Jak na razie prognozy są optymistyczne. Meteo.pl podaje, że w sobotę w Sławatyczach ma nie padać. A i zimno specjalnie też nie będzie.

Jeśli to się sprawdzi, to będzie super. A jazda w deszczu... Ważne, by nie padało, jak będziemy zaczynali. Później to już nieważne Smile

PS. Dostałem informację, że jedna dziewczyna szuka transportu w sobotę na NRR i z powrotem. Więc - ArtiArt - pewnie skontaktuje się ona z Tobą w tym temacie. Zapewne przez forum, bo nie czułem się upoważniony, by podawać Twój numer nieznajomej osobie Smile
Odpowiedz
#78
Czy gdzieś na trasie rajdu można będzie dokupić np. wodę, czy lepiej brać zapas od razu ze sobą?
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#79
mraugorzata napisał(a):Czy gdzieś na trasie rajdu można będzie dokupić np. wodę, czy lepiej brać zapas od razu ze sobą?

organizator zapewnia wodę na całej trasie. Będzie lecieć z nieba :roll: :lol:
Odpowiedz
#80
Gocha, bedzie woda, czysta i kolorowa, w polowie trasy.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości