Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Nadbużański Rajd Rowerowy
#1
Hej.

W tym roku Nadbużański Rajd Rowerowy odbędzie się 20 czerwca. Od dzisiaj mamy więc do imprezy jeszcze miesiąc, ale już teraz informuję wszystkich, co by można było wpisać imprezę do kalendarza, zaplanować sobie ten weekend, umówić się ze znajomymi na dojazd itd.

Rajd, jak zawsze, odbędzie się na terenie Gminy Sławatycze i gmin ościennych. Spotykamy się - jak co roku - w miejscowości Mościce Dolne (wskazówki dojazdu na stronie imprezy).

Jak zawsze, będzie ciekawa trasa (w tym roku znów fajny teren, prawdziwie nadbużańskie klimaty, o ile pozwoli pogoda, ale nie powinno być trudno). Może przejedziemy kawałkiem szlaku Green Velo, jeśli zdążą go ukończyć na pewnym odcinku (a powinno się udać)
Jak zwykle, planuję w trakcie rajdu ognisko z kiełbaskami, a po zakończeniu Integrację przez WIELKIE I Big Grin.
Jak co roku, będą nagrody do wylosowania i dla każdego uczestnika "pakiet startowy".

Dystans - jak zawsze - niewymagający, ok. 40 km. Tempo - rekreacyjne, każdy nadąży.

Czego jeszcze potrzeba? Klimatu imprezy, a ten tworzycie Wy. Dlatego ZAPRASZAMY serdecznie na rajd.

Przypominam:
20 czerwca 2015 roku, Mościce Dolne (gm. Sławatycze), g. 10.00.

Ten wątek niechaj już teraz służy do umawiania się na dojazdy.
W razie pytań - zadawajcie je tutaj lub piszcie do mnie na priv.

pzdr.
Krzysiek
Odpowiedz
#2
na 99 % będę tak jak rok temu ale tym razem mam ochotę zostać na ta ImprezęSmile
Odpowiedz
#3
No to zbieram chętnych na dojazd full bike - spokojna, poranna przejażdżka niewiele ponad 100km
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#4
Szukam transportu 8-) Mile widziana opcja z pozostaniem na imprezie :mrgreen:

Yanq napisał(a):No to zbieram chętnych na dojazd full bike - spokojna, poranna przejażdżka niewiele ponad 100km
Brzmi fajnie, może nawet bym się skusiła, gdyby nie to, że z moim tempem musielibyśmy wyjechać o 3 w nocy :roll:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#5
Wrzucę info na naszego Fejsa, tylko że później. Teraz niech na pierwszym miejscu będzie akcja dopingowa ;-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#6
Yanq napisał(a):No to zbieram chętnych na dojazd full bike - spokojna, poranna przejażdżka niewiele ponad 100km
KrzysiekP i Mariobiker piszą się na wersję full bike :-D Spokojną - niekoniecznie :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#7
Ja jeśli się wybiorę, to pewnie w piątek po południu pociągiem do Parczewa, a z Parczewa rowerem na miejsce - być może już po zmroku. Powrót w niedzielę już w całości rowerowy. Ale na razie to dla mnie zbyt odległy termin, żeby coś decydować ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#8
mariobiker napisał(a):KrzysiekP i Mariobiker piszą się na wersję full bike :-D Spokojną - niekoniecznie :mrgreen:
W tym momencie wiem, że szukam już na BANK transportu samochodowego, a wcześniejszy wpis wynikał jedynie z niedospania :-P

Edit.
Znalazłam jakieś noclegi:
http://meteor-turystyka.pl/jolislawa,slawatycze.html

Jakby byli chętni to pisać, żeby w miarę wcześniej coś zaklepać ;-) Namiotu nie posiadam, więc na razie w grę wchodzi jakieś agro
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#9
Gocha, hellouka Idea , nie paczaj tak, zawsze była możliwość spania na miejscu, w budynku/świetlicy (2lata temu był opcjonalnie basen :!: ), pewnie i w tym roku tak będzie, ale to Krzyś niech się wypowie.
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#10
21 czerwca jest "chęć na pięć" w lbn Idea :!:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości