Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Nadbużański Rajd Rowerowy
#11
radzik napisał(a):21 czerwca jest "chęć na pięć" w lbn
Kolego Przemysławie powinieneś wiedzieć, że do września nie biegamy ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#12
Kolezanko Przemysławo, pobiegaj sobie dla siebie, bez błysku fleszy, dzień wczesniej i pakuj sie na nadbużański Idea :!:
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#13
radzik napisał(a):21 czerwca jest "chęć na pięć" w lbn Idea :!:
To nie pobiegniemy :evil: :!:
Dla Ani i Krzysia możesz raz zrobić wyjątek :!: :mrgreen:
Odpowiedz
#14
radzik napisał(a):21 czerwca jest "chęć na pięć" w lbn Idea :!:
Ale to przecież w niczym nie koliduje - Rajd Nadbużański jest 20 czerwca, w nocy 20/21 czerwca jest wielka integracja, 21 czerwca około godz 3-4 rano wyruszamy na rowerach do Lublina, o godz. 11.00 chętni startują w biegu (będzie to od razu duathlon ;-)), a reszta kibicuje. I co - można? ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#15
Bart napisał(a):Gocha, hellouka Idea , nie paczaj tak, zawsze była możliwość spania na miejscu, w budynku/świetlicy (2lata temu był opcjonalnie basen :!: ), pewnie i w tym roku tak będzie, ale to Krzyś niech się wypowie.
Bartusiu- nie wiem jak było w latach poprzednich, bo mnie nie było :-P Ale to cenna informacja ;-) I czekam na zweryfikowanie :-)
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz
#16
Warto rozmawiac :-P
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz
#17
damian.s napisał(a):Ale to przecież w niczym nie koliduje - Rajd Nadbużański jest 20 czerwca, w nocy 20/21 czerwca jest wielka integracja, 21 czerwca około godz 3-4 rano wyruszamy na rowerach do Lublina
Dokładnie taki mam plan więc Przemku możesz się przyłączyć :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#18
Krzysiaczek mówi, że jak Bart jedzie to on też chce a ja jadę bo Krzysiaczek jedzie :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#19
będzie można nocować w Świetlicy Stowarzyszenia "Bużanie" - w miejscu, gdzie rajd się zaczyna i kończy. warunki turystyczne. jest sala, na której można spać w śpiworze, są dostępne łóżka rozkładane, można mieć też karimatę. jest dostęp do ubikacji, łazienki, kuchni z lodówką i czajnikiem, więcej nie pamiętam, co tam jest. opłata za osobę - raczej symboliczna.

wspomniane przez Gosię noclegi są też jedną z opcji. a trzeba dodać, że z pełną odpowiedzialnością mogę je polecić. jest też parę innych opcji noclegowych.

"Chęć na pięć" jest, zdaje się, 3 razy do roku. NRR - raz. Big Grin
natomiast specjalnie dla mojego kolegi Radzika mogę zorganizować towarzyski bieg po okolicznych nadbużańskich krzakach, z latarkami, po zmroku, oczywiście po zażyciu stosownych wspomagaczy, w trakcie imprezy integracyjnej. może się nawet znajdą jakieś nagrody Big Grin
Odpowiedz
#20
MindEx napisał(a):po zażyciu stosownych wspomagaczy

przekonałeś mnie!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości