Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VII Nadbużański Rajd Rowerowy
#31
Rado napisał(a):więc pozostaje mi w piątek szynobus ok. 15.30 do Parczewa i dalej na kołach (60 km).
Podłączam się pod opcję parczewską :mrgreen: a powrotem też pewnie nie pogardzę :lol: aczkolwiek na szczęście jest alternatywa, bo MindEx tak pysznie namawia :mrgreen:
Yanq napisał(a):Nadal czekam na następnych chętnych
A nie byłoby fajnie, gdyby opcja full bike dołączyła do nas do Parczewa? Szynobus przyjeżdża na 17, na miejsce jest prawie 40 mil ;-) :-P więc na 21 na pewno dojedziemy a to prawie najdłuższy dzień w roku, więc za dnia dojedziemy na pewno :mrgreen:
Jak to widzisz Yanq Idea :?:
Odpowiedz
#32
Gdyby koledzy na piśmie oświadczyli że opcja full bike będzie turystyczna to i może ja bym się skusił :-)
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#33
katka napisał(a):Podłączam się pod opcję parczewską
Opcja parczewska jest the best :!:
katka napisał(a):jest alternatywa, bo MindEx tak pysznie namawia
No jak pysznie namawia, to czuję się namówiona :mrgreen:
katka napisał(a):na 21 na pewno dojedziemy a to prawie najdłuższy dzień w roku, więc za dnia dojedziemy na pewno
Jak to widzisz Yanq
Yanq ja nie widzę innej opcji, jak zobaczyć Cię w tej grupie :mrgreen:

Jednym słowem JADYMY :mrgreen:
Odpowiedz
#34
Właśnie odgrzebałem "archiwum" :-)
Tak wygląda rzeczona świetlica w Mościcach:
https://picasaweb.google.com/1066978172 ... 6901202866
a tak kuchnia:
https://picasaweb.google.com/1066978172 ... 2137919730
więc warunki naprawdę OK Smile
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#35
ArtiArt napisał(a):Gdyby koledzy na piśmie oświadczyli że opcja full bike będzie turystyczna to i może ja bym się skusił :-)
Więc oświadczam, że będzie lajtowo.
Tylko oświećcie mnie bo ja też urlopu nie planowałem na tę okoliczność i chciałem jechać w sobotę o świcie. A Wy tu już w piątek... :?: to ile tych integracji ma być?
Ja pewnie na piątkowy szynobus i tak bym nie zdążył i choć też miło by było mi Was spotkać po drodze to chyba jednak zostanę przy swoim ;-)

PS. Wiecie jak przyjemnie jeździ się w letni dzień o 5 nad ranem 8-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#36
Yanq napisał(a):Wiecie jak przyjemnie jeździ się w letni dzień o 5 nad ranem
Wiemy Yanq :mrgreen: Z Turystycznej do bazy rajdu jest około 115 km wiec o której proponujecie wyjazd :?:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#37
Hmmm, obie wersje nęcą . Ale jeśli już to raczej ruszę z piękniejszą częścią naszej nacji :-P
" Wykorzystaj chwilę - nie przegap niczego".

   Pozdrawiam.
Odpowiedz
#38
Ex Driver napisał(a):obie wersje nęcą . Ale jeśli już to raczej to ruszę z piękniejszą częścią naszej nacji
A kto by nie chciał :-D
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#39
Mario zobaczymy bliżej terminu jaki skład się zbierze, bo na razie tak nieśmiało - muszą to sobie poukładać w głowach :mrgreen: im więcej nas będzie tym wcześniej ruszymy i wolniej będziemy się turlać ;-)
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz
#40
Coś tu ucichło, a impreza za niecałe 2 tygodnie :!: Są już jakieś konkrety dotyczące dojazdu, kto, z kim, jak i dlaczego? :roll:
Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów „ty”, choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.

M. Bułhakow, Mistrz i Małgorzata
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości