Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.05.2015,godz.8.15, Lukoil Jana Pawła II,
#1
Godzina może być trudna, ale chcę zdążyć przynajmniej na część wydarzenia związanego z III Rajdem Zapory https://www.facebook.com/rajdzapory/pho ... =1&theater
A później gdzieś sobie pojedziemy. :-P Jeszcze nie planowałem, ale mogą się zdarzyć odcinki terenowe. A może pojedziemy zobaczyć czy most w Kamieniu jest już przejezdny. Powrót ok 16-17. Tempo pielgrzymkowe, tzn na równych odcinkach, bez wiatru prędkość podróżna (nie średnia) 20 km/h
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Jurek S napisał(a):A może pojedziemy zobaczyć czy most w Kamieniu jest już przejezdny.
Jurek - jak chcesz dam Ci numer do kierownika budowy - zadzwonisz i nie będziesz musiał jechać sprawdzać :-P
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#3
damian.s napisał(a):Jurek - jak chcesz dam Ci numer do kierownika budowy - zadzwonisz i nie będziesz musiał jechać sprawdzać
Damianie,to tak jakby przez telefon zalatwiać pewne sprawy. Wolę w naturze. :-P :mrgreen:
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Jurek S napisał(a):Godzina może być trudna, (...)

Hęęę?? To prawie południe. Niemniej nie potrafię obiecać, że będę - w tym tygodniu jakoś wszelkie plany zmieniają mi się co parę godzin...
Znaczy jak dojadę to będę...

Jurek S napisał(a):Tempo pielgrzymkowe, tzn na równych odcinkach, bez wiatru prędkość podróżna (nie średnia) 20 km/h

Dobra dobra - czy to ma oznaczać, że pod górkę 25? :-D
Grywam w szachy - czasem lepiej częściej gorzej. Robię zdjęcia - czasem lepsze częściej gorsze.
Odpowiedz
#5
Jurku - informacje prosto z mostu ;-) - most ma być dzisiaj zgłoszony do odbioru, ale czy będzie, to trudno powiedzieć ;-)
[Obrazek: button-1421-black.png]
Odpowiedz
#6
Jurek S napisał(a):Godzina może być trudna...

Chętnie na taką wycieczkę przedpielgrzymkwą bym pojechał ale ta godzina może być naprawdę trudna, :oops: nie wiem czy zdążę ponieważ wracam z pracy z trzeciej zmiany o 7:00 Jeśli zdążę i będę czuł się na siłach, to będę. ;-)
Pozdrawiam.
Krzysztof
Odpowiedz
#7
damian.s napisał(a):Jurku - informacje prosto z mostu ;-) - most ma być dzisiaj zgłoszony do odbioru, ale czy będzie, to trudno powiedzieć ;-)
Pojedziemy i odbierzemy :-P

krzysztof rober napisał(a):nie wiem czy zdążę ponieważ wracam z pracy z trzeciej zmiany o 7:00 Jeśli zdążę i będę czuł się na siłach, to będę. ;-)
Krzysztofie, aż takiego poświęcenie nie wymagam :-) Ale oczywiście, miło będzie Cię widzieć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#8
Jurek S napisał(a):Krzysztofie, aż takiego poświęcenie
To nie żadne poświęcenie. :-D i tak planowałem gdzieś pojechać w sobotę. Jest przecież V Parada Rowerowa albo na wycieczkę nad jęzioro do Dratowa którą planowałem w zeszłą niedzielę i która z powodu pogody nie doszła do skutku.
Krzysztof
Odpowiedz
#9
obecna :-D
Odpowiedz
#10
Dzisiaj było na bogato :-D Trasa jakoś się rozciągnęła i u mnie dtd wyszło 164,55km. Ale tak naprawdę najważniejszy dla mnie był udział w tym wydarzeniu jako wyraz i pamięci historycznej i oddania hołdu tym, którzy polegli w obronie Ojczyzny. Świetnie zrobiona inscenizacja, niezwykle sugestywnie przeniosła nas w czas wojny. Wiele osób miało łzy w oczach. Na zakończenie odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego. Z jednej strony smuci to, że jednak relatywnie mało osób było zainteresowanych tym wydarzeniem, z drugiej cieszy, że w tej grupie obserwatorów było sporo młodych ludzi. Zresztą to dzięki nim otworzyła się 24 maja szansa na zmianę. Prawda historyczna jeszcze ciągle słabo, ale jednak przebija się do świadomości Polaków. Była nas czwórka: dwóch Jurków, Aga i Iza. Podjęliśmy decyzję, że jednak uderzymy na Kamień. Agnieszka za moją sugestią (muszę się do tego przyznać :-P ) podjęła decyzję powrotu z Bełżyc do domu. Most niestety nieprzejezdny i w tym roku nie będzie bo nie ma z drugiej strony drogi :evil: Zrobiliśmy więc sobie pamiątkowe fotki i pojechalismy na Piotrawin, Józefów, Urzędów, Borzechów i Lublin. Warto było. W Piotrawinie przepiekne sanktuarium z Drogą Krzyżową i elementami bazyliki, która miała tam powstać. ( a może cos pomieszałem) W Józefowie kamieniołom z punktem widokowym na Wisłę, no i cała trasa bardzo ładna z pięknymi krajobrazami. Kiedyś zrobię tam pielgrzymkę. W drodze straszyła nas burza, jakieś deszcze, ale generalnie "bawiliśmy się" z nimi w chowanego i dało radę jechać. No dobra wystarczy. Zdjęcia za chwilę.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości