Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.05.2015 - g. 8:00 - skrzyżowanie Kraśnicka/Nałęczowska
#21
Pomarańczowy rządzi, radzi, pomarańczowy nigdy Cię nie zdradzi :lol:
Kto nie śpi, ten już coś robi. Smile  Trzeba ruszyć. W drodze znajdę siły.  Tongue
Odpowiedz
#22
Rado napisał(a):Mam nadzieję, że jutro Nałęczów będzie zdominowany przez pomarańczowy kolor :lol:

[Obrazek: zdjecie,600,562793,20150529,pomaranczowi-kibice.jpg]

Może kiedyś tak będzie :mrgreen:
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#23
Mam nadzieję, że tak będzie bo Was dzisiaj nagrywam do programu "Zobacz co słychać"
Odpowiedz
#24
Dzięki za przejazd Smile
Odpowiedz
#25
Ustaweczka udana - dzięki ;-) W Nałęczowie byliśmy ok. 9.30, więc na spokojnie przygotowaliśmy się do Parady Nałęczów - Lublin, przy okazji nawiązując nowe kontakty, dzięki którym zostaliśmy zaproszeni na Święto Truskawki 13 czerwca w Puławach: http://www.gminapulawy.pl/truskawkowy-raj.html
[Obrazek: button-127-brown.png]
Żadne słowa nie zastąpią czynów...
Odpowiedz
#26
Również dziękuję za miłą ustawkę :-) oby więcej takich
Smile)))
Odpowiedz
#27
Bardzo dziekuje za możliwość udziału w ustawce, szczególnie Krzyskowi dziekuje za motywacje i wiare w moje możliwości. Tylko szczyt Wojciechowskiej mnie "złamał", ale ogolnie dalam rade i bardzo się z tego powodu ciesze i "pusze" bo pobiłam dzienny rekord zyciowy ;-)
Odpowiedz
#28
Rado napisał(a):przy okazji nawiązując nowe kontakty, dzięki którym zostaliśmy zaproszeni na Święto Truskawki 13 czerwca w Puławach

No proszę jaka Asia skromna... nic nam później o tym nie wspomniała :-D
Darek  -  Easy Rider 
DOBRZE, ŻE JESTEŚCIE  Smile 
Odpowiedz
#29
Dziękuję bardzo :-D jak zawsze z Wami było extra :mrgreen:

monika mjm napisał(a):bardzo się z tego powodu ciesze i "pusze" bo pobiłam dzienny rekord zyciowy
A to dopiero początek ;-)
"Wolę być samotnym wilkiem, niż płaszczącym się psem." George Orwell
Odpowiedz
#30
Moniko - ja nie zauważyłem żadnego złamania. Teraz już jesteś w klubie więc pierwsze koty za płoty.
Dzięki wszystkim - fotki wrzuciłem do wątku o Paradzie ale w sumie tu są raz jeszcze
Fajnie wstać czasem w sobotę trochę wcześniej, żeby się z Wami odsteresować. Dzięki raz jeszcze :!:
[Obrazek: button-2404-brown.png]


Nie oczekuj wzlotów, lecz trenuj upadki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości